Продаж - Земельна ділянка 16389 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
569 000 €
34 €/m²
Property 51684 photo 1
Property 51684 photo 2
Property 51684 photo 3
  • Код об'єкта 51684
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 16389 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 16389 кв.м. В Ларнаке

Продаж
460 000 € 603 €/m²
  • Код об'єкта 53061
  • Площа 762 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
740 000 € 70 €/m²
  • Код об'єкта 38723
  • Площа 10554 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
600 000 € 49 €/m²
  • Код об'єкта 35208
  • Площа 12041 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
800 000 € 79 €/m²
  • Код об'єкта 49604
  • Площа 10034 m²
  • Відстань до моря 540 m
Продаж
650 000 € 764 €/m²
  • Код об'єкта 41153
  • Площа 850 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
850 000 € 263 €/m²
  • Код об'єкта 40530
  • Площа 3222 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
535 000 € 685 €/m²
  • Код об'єкта 53059
  • Площа 781 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
569 000 € 34 €/m²
  • Код об'єкта 51684
  • Площа 16389 m²
  • Відстань до моря 700 m

Підписка на розсилку