Продаж - Земельна ділянка 1320 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії
1 075 000 €
814 €/m²
Property 51688 photo 1
Property 51688 photo 2
Property 51688 photo 3
Property 51688 photo 4
Property 51688 photo 5
Property 51688 photo 6
Property 51688 photo 7
  • Код об'єкта 51688
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 1320 m²
  • Регіон Нікосія
  • Місце Нікосії (Кіпр)

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 1320 кв.м. В Никосии

Розташування