Продаж - Земельна ділянка 716 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії Центр Лефкосія - Нікосія
420 000 €
586 €/m²
Property 52703 photo 1
Property 52703 photo 2
Property 52703 photo 3
Property 52703 photo 4
Property 52703 photo 5
Property 52703 photo 6
Property 52703 photo 7

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 716 кв.м. В Никосии

Розташування