Продаж - Земельна ділянка 1322 m² в Аттиці

Греція Аттика Решта Аттики
600 000 €
453 €/m²
Property 52870 photo 1
  • Код об'єкта 52870
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 1322 m²
  • Регіон Аттика
  • Місце Решта Аттики (Аттика)

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 1322 кв.м. в Аттиці

Розташування