Продаж - Земельна ділянка 40135 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Лемесос
1 300 000 €
32 €/m²
Property 53139 photo 1
Property 53139 photo 2
Property 53139 photo 3

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 40135 кв.м. В Лимассоле

Продаж
1 500 000 € 320 €/m²
  • Код об'єкта 32366
  • Площа 4683 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 500 000 € 146 €/m²
  • Код об'єкта 28895
  • Площа 10257 m²
  • Відстань до моря 2600 m
Продаж
1 700 000 € 36 €/m²
  • Код об'єкта 42866
  • Площа 46824 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
1 700 000 € 108 €/m²
  • Код об'єкта 40677
  • Площа 15600 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
1 300 000 € 117 €/m²
  • Код об'єкта 44446
  • Площа 11085 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
1 200 000 € 115 €/m²
  • Код об'єкта 48692
  • Площа 10385 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
1 730 000 € 298 €/m²
  • Код об'єкта 53199
  • Площа 5790 m²
  • Відстань до моря 1500 m

Підписка на розсилку