Продаж - Земельна ділянка 25419 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії Центр Лефкосія - Нікосія
575 000 €
22 €/m²
Property 55918 photo 1
Property 55918 photo 2
Property 55918 photo 3
Property 55918 photo 4

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 25419 кв.м. В Никосии

Продаж
503 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23377
  • Площа 1007 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
600 000 € 49 €/m²
  • Код об'єкта 39848
  • Площа 12041 m²
  • Відстань до моря 1600 m
Продаж
850 000 € 816 €/m²
  • Код об'єкта 25555
  • Площа 1041 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
580 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23400
  • Площа 1161 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
653 250 € 650 €/m²
  • Код об'єкта 23386
  • Площа 1005 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
750 000 € 143 €/m²
  • Код об'єкта 28896
  • Площа 5217 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
569 000 € 34 €/m²
  • Код об'єкта 51684
  • Площа 16389 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
800 000 € 79 €/m²
  • Код об'єкта 49604
  • Площа 10034 m²
  • Відстань до моря 540 m

Підписка на розсилку