Продаж - Земельна ділянка 44482 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Ларнака
315 000 €
7 €/m²
Property 56237 photo 1
Property 56237 photo 2
Property 56237 photo 3
Property 56237 photo 4
Property 56237 photo 5
Property 56237 photo 6

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 44482 кв.м. В Ларнаке

Продаж
296 280 € 360 €/m²
  • Код об'єкта 23399
  • Площа 823 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
310 000 € 111 €/m²
  • Код об'єкта 25599
  • Площа 2788 m²
  • Відстань до моря 750 m
Продаж
394 800 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23376
  • Площа 987 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
440 000 € 696 €/m²
  • Код об'єкта 26337
  • Площа 632 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
300 000 € 125 €/m²
  • Код об'єкта 43792
  • Площа 2385 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
450 000 € 150 €/m²
  • Код об'єкта 32660
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
379 753 € 437 €/m²
  • Код об'єкта 23405
  • Площа 869 m²
  • Відстань до моря 2200 m

Підписка на розсилку