Продаж - Земельна ділянка 582 m² в Аттиці

Греція Стерея Еллада Беотія Інофіта Ділесі
65 000 €
111 €/m²
Property 56666 photo 1

Деталі

  • Будівельний коефіцієнт: 0,6
  • Відстань від моря: 870 m
  • Відстань до аеропорту: 78 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 582 кв.м. в АттиціСкладається в рамках плану міста. Земельна ділянка має можливість отримання дозволу на будівництво. Є можливість побудувати 350 кв.м.

Розташування