Продаж - Земельна ділянка 164904 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Ларнака
510 000 €
3 €/m²
Property 57589 photo 1
Property 57589 photo 2
Property 57589 photo 3

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 164904 кв.м. В Ларнаке

Продаж
520 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 39811
  • Площа 11811 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
600 000 € 49 €/m²
  • Код об'єкта 35208
  • Площа 12041 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
715 000 € 106 €/m²
  • Код об'єкта 42294
  • Площа 6689 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
580 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23400
  • Площа 1161 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
750 000 € 143 €/m²
  • Код об'єкта 28896
  • Площа 5217 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
450 000 € 150 €/m²
  • Код об'єкта 32660
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
515 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 48667
  • Площа 15639 m²
  • Відстань до моря 6000 m

Підписка на розсилку