Продаж - Земельна ділянка 8518 m² в Ая-Напі

Греція Кіпр Фамагуста Айя-Напа
700 000 €
82 €/m²
Property 57625 photo 1
Property 57625 photo 2
Property 57625 photo 3
Property 57625 photo 4
Property 57625 photo 5

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 8518 кв.м. в Ая-Напі

Розташування