1 200 000 € 950 000 €
3393 €/m²
Property 5794 photo 1
Property 5794 photo 2
Property 5794 photo 3
Property 5794 photo 4
Property 5794 photo 5
Property 5794 photo 6
Property 5794 photo 7
Property 5794 photo 8
Property 5794 photo 9
Property 5794 photo 10
Property 5794 photo 11
Property 5794 photo 12
Property 5794 photo 13
Property 5794 photo 14
Property 5794 photo 15
Property 5794 photo 16

Деталі

  • Річних: 2,33%
  • Відстань від моря: 350 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається будівля обладнане під таверну-ресторан недалеко від моря. У ціну включено все обладнання та меблі.

Є камін у внутрішньому залі, а також є площадка по навісом на вулиці для столиків.

На цокольному поверсі знаходиться квартира для персоналу площею 60 кв.м. Складається з двох спальних кімнат, вітальні з кухнею, ванною з душем і комор приміщення.

Розташований в районі Лавріо.

Пропонований інвестиційний проект дає можливість отримувати дохід у розмірі 2,33% річних від здачі в оренду. При розрахунку прибутковості були повністю враховані всі витрати на придбання та оформлення нерухомості (в тому числі, юридичні витрати і податок на перехід прав власності), а також отримання середньомісячної вартості орендної плати в розмірі 2.500 євро.

Продаж
1 020 000 € 785 €/m²
  • Код об'єкта 14182
  • Площа 1298 m²
  • Відстань до моря 25000 m
Продаж
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • Код об'єкта 5794
  • Площа 280 m²
  • Відстань до моря 350 m
Продаж
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Код об'єкта 7501
  • Площа 774 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Код об'єкта 27966
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 300 m

Підписка на розсилку