Продаж - Земельна ділянка 18517 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії Центр Лефкосія - Нікосія
355 000 €
19 €/m²
Property 58617 photo 1
Property 58617 photo 2
Property 58617 photo 3
Property 58617 photo 4
Property 58617 photo 5
Property 58617 photo 6

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 18517 кв.м. В Никосии

Продаж
310 000 € 111 €/m²
  • Код об'єкта 25599
  • Площа 2788 m²
  • Відстань до моря 750 m
Продаж
440 000 € 696 €/m²
  • Код об'єкта 26337
  • Площа 632 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
520 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 39811
  • Площа 11811 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
497 000 € 59 €/m²
  • Код об'єкта 25674
  • Площа 8362 m²
  • Відстань до моря 4600 m
Продаж
460 000 € 603 €/m²
  • Код об'єкта 53061
  • Площа 762 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
445 050 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 23382
  • Площа 989 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
500 000 € 20 €/m²
  • Код об'єкта 38231
  • Площа 24500 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
315 000 € 418 €/m²
  • Код об'єкта 53057
  • Площа 752 m²
  • Відстань до моря 5000 m

Підписка на розсилку