Продаж - Земельна ділянка 26422 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос Пафос
520 000 €
19 €/m²
Property 58643 photo 1
Property 58643 photo 2
Property 58643 photo 3
Property 58643 photo 4
Property 58643 photo 5
Property 58643 photo 6

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 26422 кв.м. В Пафосе

Продаж
740 000 € 70 €/m²
  • Код об'єкта 38723
  • Площа 10554 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
460 000 € 603 €/m²
  • Код об'єкта 53061
  • Площа 762 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
650 000 € 940 €/m²
  • Код об'єкта 36217
  • Площа 691 m²
  • Відстань до моря 4300 m
Продаж
569 000 € 34 €/m²
  • Код об'єкта 51684
  • Площа 16389 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
450 000 € 150 €/m²
  • Код об'єкта 32660
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
490 000 € 801 €/m²
  • Код об'єкта 53060
  • Площа 611 m²
  • Відстань до моря 5200 m
Продаж
535 000 € 685 €/m²
  • Код об'єкта 53059
  • Площа 781 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
750 000 € 115 €/m²
  • Код об'єкта 23781
  • Площа 6500 m²
  • Відстань до моря 3700 m

Підписка на розсилку