Продаж - Земельна ділянка 8035 m² в Ая-Напі

Греція Кіпр Фамагуста Айя-Напа
215 000 €
26 €/m²
Property 58644 photo 1
Property 58644 photo 2
Property 58644 photo 3
Property 58644 photo 4

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 8035 кв.м. в Ая-Напі

Продаж
210 000 € 318 €/m²
  • Код об'єкта 48676
  • Площа 660 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
220 000 € 15 €/m²
  • Код об'єкта 39844
  • Площа 14400 m²
  • Відстань до моря 21000 m
Продаж
200 000 € 336 €/m²
  • Код об'єкта 42293
  • Площа 594 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
210 000 € 704 €/m²
  • Код об'єкта 53062
  • Площа 298 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
300 000 € 125 €/m²
  • Код об'єкта 43792
  • Площа 2385 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Код об'єкта 40527
  • Площа 1293 m²
  • Відстань до моря 1500 m

Підписка на розсилку