Продаж - Земельна ділянка 66220 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Ларнака
670 000 €
10 €/m²
Property 58676 photo 1
Property 58676 photo 2
Property 58676 photo 3
Property 58676 photo 4
Property 58676 photo 5
Property 58676 photo 6

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 66220 кв.м. В Ларнаке

Продаж
650 000 € 80 €/m²
  • Код об'єкта 44450
  • Площа 8027 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
690 000 € 110 €/m²
  • Код об'єкта 48539
  • Площа 6261 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
850 000 € 263 €/m²
  • Код об'єкта 40530
  • Площа 3222 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
570 350 € 550 €/m²
  • Код об'єкта 23396
  • Площа 1037 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
794 556 € 378 €/m²
  • Код об'єкта 23403
  • Площа 2102 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
715 000 € 106 €/m²
  • Код об'єкта 42294
  • Площа 6689 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
650 000 € 940 €/m²
  • Код об'єкта 36217
  • Площа 691 m²
  • Відстань до моря 4300 m
Продаж
590 000 € 1008 €/m²
  • Код об'єкта 32170
  • Площа 585 m²
  • Відстань до моря 1500 m

Підписка на розсилку