Продаж - Земельна ділянка 3271 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос Пафос
103 500 €
31 €/m²
Property 58709 photo 1
Property 58709 photo 2
Property 58709 photo 3

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 3271 кв.м. В Пафосе

Продаж
95 000 € 21 €/m²
  • Код об'єкта 44932
  • Площа 4348 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
100 230 € 130 €/m²
  • Код об'єкта 32510
  • Площа 771 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
89 000 € 150 €/m²
  • Код об'єкта 30483
  • Площа 590 m²
  • Відстань до моря 21000 m
Продаж
150 000 € 14 €/m²
  • Код об'єкта 43764
  • Площа 10368 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
100 000 € 244 €/m²
  • Код об'єкта 23805
  • Площа 409 m²
  • Відстань до моря 5000 m

Підписка на розсилку