Продаж - Земельна ділянка 9384 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос Пафос
435 000 €
46 €/m²
Property 58719 photo 1
Property 58719 photo 2
Property 58719 photo 3
Property 58719 photo 4
Property 58719 photo 5
Property 58719 photo 6

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 9384 кв.м. В Пафосе

Продаж
503 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23377
  • Площа 1007 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
590 000 € 1008 €/m²
  • Код об'єкта 32170
  • Площа 585 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
358 000 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23398
  • Площа 895 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
515 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 48667
  • Площа 15639 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
520 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 39811
  • Площа 11811 m²
  • Відстань до моря 1800 m

Підписка на розсилку