Продаж - Земельна ділянка 13376 m² в Ая-Напі

Греція Кіпр Фамагуста Айя-Напа
315 000 €
23 €/m²
Property 58721 photo 1
Property 58721 photo 2
Property 58721 photo 3
Property 58721 photo 4

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 13376 кв.м. в Ая-Напі

Продаж
450 000 € 150 €/m²
  • Код об'єкта 32660
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
395 000 € 635 €/m²
  • Код об'єкта 53202
  • Площа 622 m²
  • Відстань до моря 5100 m
Продаж
364 950 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 23393
  • Площа 811 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
265 000 € 681 €/m²
  • Код об'єкта 27189
  • Площа 389 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
458 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23397
  • Площа 917 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
395 000 € 393 €/m²
  • Код об'єкта 53124
  • Площа 1004 m²
  • Відстань до моря 1000 m

Підписка на розсилку