Продаж - Земельна ділянка 6690 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос Пафос
90 000 €
13 €/m²
Property 58853 photo 1
Property 58853 photo 2
Property 58853 photo 3
Property 58853 photo 4
Property 58853 photo 5

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 6690 кв.м. В Пафосе

Продаж
85 150 € 130 €/m²
  • Код об'єкта 32522
  • Площа 655 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
110 000 € 76 €/m²
  • Код об'єкта 25248
  • Площа 1430 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
110 000 € 89 €/m²
  • Код об'єкта 26195
  • Площа 1230 m²
  • Відстань до моря 56000 m
Продаж
100 000 € 244 €/m²
  • Код об'єкта 23805
  • Площа 409 m²
  • Відстань до моря 5000 m

Підписка на розсилку