Продаж - Вілла 160 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Паліурі
650 000 €
4063 €/m²
Property 59121 photo 1
Property 59121 photo 2
Property 59121 photo 3
Property 59121 photo 4
Property 59121 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 5
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 100 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 160 кв.м на півострові Кассандра, регіону Халкідіки. Підвал складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати, однієї комори. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування