Продаж - Земельна ділянка 6563 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Лемесос
260 000 €
39 €/m²
Property 59479 photo 1
Property 59479 photo 2
Property 59479 photo 3
Property 59479 photo 4

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 6563 кв.м. В Лимассоле

Продаж
379 753 € 437 €/m²
  • Код об'єкта 23405
  • Площа 869 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
220 000 € 254 €/m²
  • Код об'єкта 36765
  • Площа 864 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
296 280 € 360 €/m²
  • Код об'єкта 23399
  • Площа 823 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
300 000 € 125 €/m²
  • Код об'єкта 43792
  • Площа 2385 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку