Продаж - Земельна ділянка 12607 m² В Никосии

Греція Кіпр Нікосії Центр Лефкосія - Нікосія
295 000 €
23 €/m²
Property 59480 photo 1
Property 59480 photo 2
Property 59480 photo 3
Property 59480 photo 4

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 12607 кв.м. В Никосии

Продаж
296 280 € 360 €/m²
  • Код об'єкта 23399
  • Площа 823 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
352 400 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23407
  • Площа 881 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
424 800 € 480 €/m²
  • Код об'єкта 23394
  • Площа 885 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
250 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 32169
  • Площа 375 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Код об'єкта 25630
  • Площа 5017 m²
  • Відстань до моря 520 m

Підписка на розсилку