Продаж - Таунхаус 150 m² на Сітонії (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Ситонія Микиті
510 000 €
3400 €/m²
Property 60298 photo 1
Property 60298 photo 2
Property 60298 photo 3
Property 60298 photo 4
Property 60298 photo 5
Property 60298 photo 6
Property 60298 photo 7
Property 60298 photo 8
Property 60298 photo 9
Property 60298 photo 10
Property 60298 photo 11
Property 60298 photo 12
Property 60298 photo 13
Property 60298 photo 14
Property 60298 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 150 кв.м на півострові Сітонія, регіону Халкідіки.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Третій поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.