1 650 000 €
3947 €/m²
Property 63527 photo 1
Property 63527 photo 2
Property 63527 photo 3
Property 63527 photo 4
Property 63527 photo 5
Property 63527 photo 6
Property 63527 photo 7
Property 63527 photo 8
Property 63527 photo 9
Property 63527 photo 10
Property 63527 photo 11
Property 63527 photo 12
Property 63527 photo 13
Property 63527 photo 14
Property 63527 photo 15
Property 63527 photo 16
Property 63527 photo 17
Property 63527 photo 18
Property 63527 photo 19
Property 63527 photo 20
Property 63527 photo 21
Property 63527 photo 22
Property 63527 photo 23
Property 63527 photo 24
Property 63527 photo 25
Property 63527 photo 26

Деталі

  • Рік будівництва: 2002
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: електричний
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 418 кв.м в Аттиці. Перший поверх складається з 3 спальних кімнат2 ванних кімнат, 2 кладових. Другий поверх складається з 3 спальних кімнат4 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Розташування