58 000 €
2762 €/m²
Property 64176 photo 1
Property 64176 photo 2
Property 64176 photo 3
Property 64176 photo 4
Property 64176 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 350 m
  • Відстань до аеропорту: 110 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 21 кв.м на Олімпійській Рив'єріКвартира розташована на другому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори.

Розташування