Продаж - Земельна ділянка 11706 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Ларнака
375 000 €
32 €/m²
Property 64980 photo 1
Property 64980 photo 2
Property 64980 photo 3
Property 64980 photo 4

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 11706 кв.м. В Ларнаке

Продаж
315 000 € 418 €/m²
  • Код об'єкта 53057
  • Площа 752 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
450 000 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 28899
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
550 000 € 71 €/m²
  • Код об'єкта 37738
  • Площа 7700 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
500 000 € 609 €/m²
  • Код об'єкта 45007
  • Площа 821 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
535 000 € 685 €/m²
  • Код об'єкта 53059
  • Площа 781 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Код об'єкта 25630
  • Площа 5017 m²
  • Відстань до моря 520 m
Продаж
515 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 48667
  • Площа 15639 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
520 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 39811
  • Площа 11811 m²
  • Відстань до моря 1800 m

Підписка на розсилку