Продаж - Таунхаус 73 m² на Сітонії (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Ситонія Микиті
255 000 €
3493 €/m²
Property 65033 photo 1
Property 65033 photo 2
Property 65033 photo 3
Property 65033 photo 4
Property 65033 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 170 m
  • Відстань до аеропорту: 84 km

Послуги

  • Паркінг
  • Access
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи
  • Курортна нерухомість

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 73 кв.м на півострові Сітонія, регіону Халкідіки.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Другий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Loft складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. Таунхаус має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.