192 000 €
3840 €/m²
Property 65172 photo 1
Property 65172 photo 2
Property 65172 photo 3
Property 65172 photo 4
Property 65172 photo 5
Property 65172 photo 6
Property 65172 photo 7
Property 65172 photo 8
Property 65172 photo 9
Property 65172 photo 10
Property 65172 photo 11
Property 65172 photo 12
Property 65172 photo 13
Property 65172 photo 14
Property 65172 photo 15
Property 65172 photo 16
Property 65172 photo 17
Property 65172 photo 18

Деталі

  • Рік будівництва: 1981
  • Рік реновації: 2022
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Умова: Старе житло
  • Energy Class: G
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3400 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Опис

Продається стара будівля. 1-поверховий котедж площею 50 кв.м в Аттиці. Котедж складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на ліс.

Розташування