50 000 €
500 €/m²
Property 65258 photo 1
Property 65258 photo 2
Property 65258 photo 3
Property 65258 photo 4
Property 65258 photo 5
Property 65258 photo 6
Property 65258 photo 7
Property 65258 photo 8
Property 65258 photo 9
Property 65258 photo 10
Property 65258 photo 11

Деталі

  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Опис

Продається таунхаус площею 100 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції.Таyнхаус розташований на один рівнях. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.

Продаж
50 000 € 625 €/m²
  • Код об'єкта 35624
  • Площа 80 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
60 000 € 750 €/m²
  • Код об'єкта 64907
  • Площа 80 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
55 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 51485
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
50 000 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 65258
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
70 000 € 482 €/m²
  • Код об'єкта 64849
  • Площа 145 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
65 000 € 464 €/m²
  • Код об'єкта 63807
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
65 000 € 546 €/m²
  • Код об'єкта 63956
  • Площа 119 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
50 000 € 746 €/m²
  • Код об'єкта 46194
  • Площа 67 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
45 000 € 642 €/m²
  • Код об'єкта 30771
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
72 000 € 533 €/m²
  • Код об'єкта 59755
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку