95 000 €
2714 €/m²
Property 65602 photo 1
Property 65602 photo 2
Property 65602 photo 3
Property 65602 photo 4
Property 65602 photo 5
Property 65602 photo 6
Property 65602 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 780 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 35 кв.м в ХалкідікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування