435 000 €
3625 €/m²
Property 66006 photo 1
Property 66006 photo 2
Property 66006 photo 3
Property 66006 photo 4
Property 66006 photo 5
Property 66006 photo 6
Property 66006 photo 7
Property 66006 photo 8
Property 66006 photo 9
Property 66006 photo 10
Property 66006 photo 11
Property 66006 photo 12
Property 66006 photo 13
Property 66006 photo 14
Property 66006 photo 15
Property 66006 photo 16
Property 66006 photo 17
Property 66006 photo 18
Property 66006 photo 19
Property 66006 photo 20
Property 66006 photo 21
Property 66006 photo 22
Property 66006 photo 23
Property 66006 photo 24
Property 66006 photo 25
Property 66006 photo 26
Property 66006 photo 27
Property 66006 photo 28
Property 66006 photo 29
Property 66006 photo 30
Property 66006 photo 31

Деталі

  • Рік будівництва: 2010
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 2 km

Опис

Продається таунхаус площею 120 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з вітальні, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. Третій поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Розташування