Продаж - Квартира 90 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Катерини
58 000 €
644 €/m²
Property 7838 photo 1
Property 7838 photo 2
Property 7838 photo 3
Property 7838 photo 4
Property 7838 photo 5

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 47 km

Опис

Продається Kвартира площею 90 кв.м на Олімпійській Рив'єріКвартира розташована на другому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. Квартира має кутове розташування. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори.

Квартири знаходяться на стадії цегляної кладки. У продажу ще дві квартири. Ціна за запитом.

Розташування