По запиту
Property 8030 photo 1
Property 8030 photo 2
Property 8030 photo 3
Property 8030 photo 4
Property 8030 photo 5
Property 8030 photo 6
Property 8030 photo 7
Property 8030 photo 8
Property 8030 photo 9
Property 8030 photo 10
Property 8030 photo 11
Property 8030 photo 12
Property 8030 photo 13
Property 8030 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2007
  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 26000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається бізнес площею 600 кв.м в Халкідіках. Бізнес розташований на 2 рівнях. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на ліс.

Перший поверх вілли може бути переконструйований під комерційне приміщення (кафе-бар). На прилеглій території, площею 30.000 кв.м є загон для коней і доглянутий сад.

Продаж
870 000 € 1450 €/m²
  • Код об'єкта 33986
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
180 000 € 1250 €/m²
  • Код об'єкта 33871
  • Площа 144 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
180 000 € 750 €/m²
  • Код об'єкта 26114
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Продаж
230 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 8014
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
540 000 € 1125 €/m²
  • Код об'єкта 49124
  • Площа 480 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
500 000 € 3184 €/m²
  • Код об'єкта 30084
  • Площа 157 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
420 000 € 1179 €/m²
  • Код об'єкта 5580
  • Площа 356 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
80 000 € 1481 €/m²
  • Код об'єкта 49244
  • Площа 54 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
550 000 € 381 €/m²
  • Код об'єкта 26115
  • Площа 1440 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Продаж
220 000 € 3142 €/m²
  • Код об'єкта 31573
  • Площа 70 m²
  • Відстань до моря 150 m

Підписка на розсилку