Кіпр. Курорт Лімассол

На острові Кіпр Лімассол по праву вважається одним з кращих курортних міст. Це друге за величиною місто з розвиненою інфраструктурою, чудовим кліматом, чудовими пляжами і давньою історією.

Лімассол вважається найвеселішим і космополітичним містом Кіпру і особливо добре підійде тим, хто хоче побувати в різних куточках острова, оскільки розташований він приблизно посередині між усіма визначними пам'ятками.

На курорті можна відпочивати в будь-який час року, так як навіть у найхолодніші місяці зими середня температура становить близько +15°С. Багато українців вже давно оцінили цей не маловажний плюс і приїжджають на Кіпр щоб насолодитися м'яким середземноморським кліматом. У зимовий час в Лімассолі насолодитися відпочинком можуть, і любителі зимових видів спорту, на Півночі острова є відмінний гірськолижний курорт.

Пляжі в Лімассолі по-кіпрські хороші, з пологим спуском у воду та пристойною інфраструктурою в крокової доступності. Пляжі переважно піщані, іноді зустрічаються піщано-галькові.

Лімассол є головним морським портом на Кіпрі та грає важливу роль в судноплавній галузі. Це також процвітаючий промисловий центр. Великі міжнародні компанії з усього світу мають офіси в Лімассолі.

Нерухомість в Лімассолі представлена ​​у величезній кількості. Можна купити шикарну віллу з видом на море або знайти скромні апартаменти на вторинному ринку, все залежить тільки від смаків і фінансових можливостей, адже на курорті найдорожча нерухомість на Кіпрі.

Підписка на розсилку