До Греції повернулися три реліквії

У Грецію повернулися три унікальні реліквії, незаконно вивезені в 1979 році. Вони датуються XVIII століттям. До того, як історичні артефакти виявилися в одній із британських бібліотек, вони перебували в області Ахайя в монастирі Панагія Хрізопігі (Moni Genethlion Theotokou Chrisopodaritissis) або Верхньому монастирі.

Детальніше

Греція демонструє найшвидше зростання в єврозоні

У ході аналітичного дослідження Міжнародний валютний фонд прийшов до висновку, що показники економічного зростання Греції є найкращими в єврозоні.

Детальніше

У Лімасолі відкрився розкішний готель

У Лімасолі з'явився новий 5* готель, який має всю необхідну інфраструктуру для розкішного відпочинку. Parklane Luxury Collection Resort & Spa - це унікальне за своїми можливостями місце відпочинку. Воно задовольнить навіть найдосвідченіших туристів.

Детальніше

Греція потрапила в дюжину кращих кухонь світу

Міжнародна інтернет-компанія з дослідження ринку та аналізу даних YouGov провела масштабне опитування за участю 25000 респондентів. У ньому взяли участь громадяни 24 країн світу. Грецька кухня посіла 12-е місце. А очолила список її «сусідка» - Італія.

Детальніше

Акція у квітні 2019! Тури без зобов'язань за 350 євро в...

Терміни дії акції: з 07.04.2019 до 24.04.2019

Детальніше

ВВП Греції подолати відмітку в 200 мільярдів євро

Глава грецького уряду Алексіс Ціпрас висловив надію, що в найближчій перспективі показник зовнішнього валового продукту країни зможе подолати позначку в € 200 млрд.

Детальніше

Три нових станції метро з'являться в Афінах уже цим літом

Інфраструктура в Афінах інтенсивно вдосконалюється до початку нового туристичного сезону. Більш зручним для пасажирів стане метро. На синій лінії метрополітену з'являться три нові станції.

Детальніше

Компанія Grekodom – учасник виставки Dubai Property Festival

26-28/03/2019 - Номер стенда компанії – GPM-013

Детальніше

Олена Кундура визнана кращою в галузі туризму

Олена Кундура успішно очолює грецьке Міністерство туризму. За видатні досягнення в туристичній галузі вона була удостоєна звання «Найкращий міністр туризму в світі». Нагороду вона отримала від Pacific Area Travel Writers Association.

Детальніше

Кіпр – один із п'яти лідерів із вирощування продуктів

Нове дослідження Євростату показало, в яких країнах на території ЄС найбільші території засаджені фруктовими деревами. Найбільші фруктові сади знаходяться в Італії, Іспанії та Польщі. Сонячний Кіпр увійшов до п'ятірки лідерів із вирощування цитрусових.

Детальніше

Нові туристичні рекорди Кіпру

Турпотік до січня 2019 побив рекорд минулого року. Як повідомляє кіпрська статистична служба, за перший місяць Кіпр відвідали 81970 туристів. З них 75867 - іноземні громадяни. У порівнянні з минулим роком збільшення склало 8% або 6103 людини.

Детальніше

Грецькі «золоті візи» інвесторів Airbnb можуть привести до...

Детальніше

12-а Міжнародна виставка української та зарубіжної...

Компанія GREKODOM Development запрошує Вас 22-23 березня 2019 на 12-у Міжнародну виставку нерухомості "Ярмарок Нерухомості"! Стенд № 17

Детальніше

Середземноморський фонд туризму визнав провідну роль Греції

У Середземноморському фонді туризму, Mediterranean Tourism Foundation, поповнення - міністр туризму Греції Олена Кондур стала його почесним членом. Вона буде разом з іншими учасниками ради директорів розробляти стратегію розвитку туристичного сектора.

Детальніше

Як оформити інтер'єр в грецькому стилі?

Грецький стиль у оздобленні інтер'єрів дуже популярний. Головним чином, через переваги, які дозволяють коригувати простір і надавати йому особливу атмосферу. Грецький стиль функціональний.

Детальніше

AirBaltic запускає чартерні рейси на Корфу

На грецький острів Корфу тепер можна дістатися за допомогою чартерного рейсу. Таку можливість пасажирам надала авіакомпанія з Латвії АirBaltic. Чартери почнуть літати з 1 червня. За попередніми планами, прямі рейси будуть скасовані тільки в середині осені - приблизно з початку жовтня.

Детальніше

Не знайдено новин, що відповідають вибраним критеріям