На Хіосе і Лесбосі відбудеться конференція ICSIMAT

З 17 до 21 липня на північних Егейських островах Хіосе і Лесбосі пройде конференція International Conference on Strategic Innovative Marketing and Tourism.

Детальніше

Нікосія: де ви точно не засумуєте

Далеко не всі туристи люблять ходити по музеях, когось ходьба між залами неабияк стомлює. Але безумовно не відпочивальників у Нікосії. У самому центрі кіпрського міста є унікальний музей. Тут нікого і ніколи не здолає нудьга. Нескучний музей займає перший поверх невеликого двоповерхового будинку, стіни якого виконані у венеціанському стилі. Знайти його легко - поруч стоять церкви Святого Сави (Agios Savvas Church) і Тріпіотіс (Trypiotis).

Детальніше

У Лімасолі з'явився «Монумент миру і толерантності»

У Лімассолі нова визначна пам'ятка - «Монумент миру та толерантності». Його відкриття відбулося 18 травня. Для встановлення пам'ятника було обрано район Айос Тіхонас, а саме морський променад, який знаходиться між готелями Amathus і Four Seasons.

Детальніше

У Греції знайшли поселення раннього бронзового століття

Міністерство культури Греції проінформувало про дивовижне відкриття - археологами знайдене поселення раннього бронзового століття. Розкопки проводилися в рамках дослідницької програми «Керос-Наксос» і оцінені фахівцями як безпрецедентні для розуміння минулого грецького народу.

Детальніше

З кінця травня на Кіпрі з'явиться безкоштовний інтернет

Європейський Союз націлений на те, щоб вся територія об'єднання була покрита безкоштовним інтернетом. На цю програму вже виділено € 42 мільйони. Вся територія ЄС буде покрита мережею Wі-Fі ймовірно через півтора роки. Підключення буде автоматичним - потрібно буде зареєструватися в будь-якій країні в мережі всього один раз. У зв'язку з цим на Кіпрі була ініційована програма Wifi4eu.

Детальніше

Доклад ООН: Кіпр на 49 місці за рівнем щастя

Організація Об'єднаних Націй зробила доповідь про рівень щастя в різних країнах. В рамках дослідження було складено рейтинг держав. За підсумками 2019 року Кіпр виявився на 49 місці. З 2018 року острівна держава піднялася на 11 позицій - в минулому році воно було на 61 місці. А роком раніше Республіка Кіпр була на 4 пункти нижче.

Детальніше

Греція посіла друге місце в рейтингу найчистіших пляжів

Як свідчать міжнародні рейтинги, в Греції одні з найчистіших пляжів у світі. Тому можна сміливо вибирати відпочинок на морі і на материковій Греції, і на будь-якому з тисяч її островів в Егейському та Іонічному морях.

Детальніше

Компанія Grekodom візьме участь у виставці ATHENS REAL...

Захід проходитиме з 7 по 9 червня. Місцем проведення вибриний виставковий центр HELEXPO MAROUSSI. Знайти представників компанії можан біля стенда В28.

Детальніше

Традиційні кіпрські вина вийшли на новий рівень

Традиційне виноробство на Кіпрі поступово відроджується. Про це повідомив Костас Кадіс, очільник Міністерства сільського господарства республіки, на святковій вечері в рамках винного фестивалю в Нікосії.

Детальніше

У Греції з'явиться ще один «музей» під водою

Профільні міністерства в рамках підвищення туристичної привабливості країни вирішили відкрити вільний доступ до місця аварії корабля. За припущеннями істориків, він затонув у кінці V століття до нашої ери.

Детальніше

J&P Avax побудує на Кіпрі «Місто мрії»

Будівництвом City of Dreams Mediterranean – одного із найбільших на території Європи курортів-казіно – буде займатися компанія J&P Avax, яка належить до грецького консорциуму Terna.

Детальніше

Греція працює над підвищенням безпеки автотрас

Темпейська долина, розташована між горами Оса і Олімп у регіоні Фессалія, протягом тривалого часу була одним із найнебезпечніших ділянок у дорожній мережі країни. Тут постійно траплялися аварії. В даний час 10-кілометрову ділянку - один із найбезпечніших в Греції. Його реконструкція була виконана в рамках регіональної політики Європейського Союзу.

Детальніше

Паспортна програма Кіпру: зміни

Економічна політика кіпрської влади зосереджена на подальшому заохоченні іноземних інвестицій із метою отримання громадянства. Однак, на вимогу Європейського Союзу, острівна держава посилила паспортну програму, щоб запобігти зловживанням гостинністю і порушення закону.

Детальніше

Кіпр: цивілізоване рішення проблеми сміття

З квітня в Лімасолі, в промисловій зоні Агіас Сілас, почав працювати сміттєпереробний завод. Його будівництво було доручено CYPELLETS Ltd. Це дуже значуща подія для острівної держави, оскільки екологічна ситуація в країні була на особливому контролі уряду.

Детальніше

Біо-продукти із Греції підкорюють Лондон

У Лондоні пройшла виставка Natural & Organic Products Europe 2019, присвячена натуральним і органічним продуктам харчування. На ній була представлена і продукція з Греції. Вона викликала підвищений інтерес відвідувачів.

Детальніше

На Місяць вирушив грецький робот

Греція планує взяти участь у космічній програмі, ініційованій американським Національним управлінням із аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA). У 2022 році проведена місія під назвою Hellas to the Moon. В рамках цього польоту на Місяць буде запущений грецький робот.

Детальніше

Не знайдено новин, що відповідають вибраним критеріям