Нова стратегія і реновації грецьких портів

У 2020 році в Греції будуть проведені тендери серед керівників судноплавних компаній. За їх результатами визначать керівництво десяти регіональних портів. Цими планами поділився міністр судноплавства Янніс Плакіотакіс на зустрічі з представниками об'єднання власників круїзних лайнерів.

Детальніше

Том Генкс став громадянином Греції

Глава Греції Прокопіс Павлопулос підписав документ, згідно з яким Том Генкс став громадянином країни. Відомий актор отримав паспорт в порядку натуралізації. Річ у тому, що з 1988 року він є чоловіком Ріти Вілсон, що має грецьке походження. Дружина актора - актриса, співачка і продюсер, популярна в США не менше свого знаменитого чоловіка.

Детальніше

Посвідка на проживання в Греції для інвесторів

Греція вперше надала можливість отримання посвідки на проживання іноземним інвесторам в 2014 році з прийняттям Імміграційного кодексу і соціальної інтеграції (Закон 4251/2014, Урядовий бюлетень (ФЕК) A 80). Спочатку цей привілей було надано «стратегічним інвесторам» та інвесторам у нерухомість, а після останніх внесених поправок (Закон 4605/2019), поширюється на широке коло інвесторів у фінансові і фондові продукти.

Детальніше

Fraport Greece планує модернізувати аеропорт Македонії

Компанія Fraport Greece розглядає можливість додаткових капіталовкладень в аеропорт Македонії в Салоніках. Вони не є обов'язковими і являють собою особисту ініціативу керуючої компанії

Детальніше