На Кіпрі відчинив свої двері NICOSIA MALL – найбільший...

З настанням кіпрської зими кількість розваг на острові сильно скорочується, оскільки холодна пора року традиційно пов'язана зі зменшенням кількості туристів. Що не дивно, оскільки середземноморську державу багато хто розглядає виключно як місце для пляжного відпочинку. Тому місцева влада вирішила в корені змінити ситуацію і зробити Кіпр фаворитом шопінг-туризму.

Детальніше

Кіпр у першій п'ятірці країн за тривалістю життя населення

У Європі був складений рейтинг країн, де населення має найбільшу тривалість життя. І Кіпр увійшов до першої п'ятірки - середземноморська держава опинилася на почесному четвертому місці. Правда, його довелося розділити з Францією і Люксембургом, оскільки, за оцінкою статистичної служби, у всіх цих країнах люди в середньому живуть по 82,7 роки.

Детальніше

Тенеї – відкриття минулого сезону розкопок у Греції

У Греції підійшов до кінця археологічний сезон. Міністерство культури знаходиться в процесі підбиття підсумків. А найголовніший результат - завершуються розкопки Тенеї. Цей найдавніше місто є справжньою легендою. По-перше, воно було одразу ж і державою, а по-друге Тенеї брало безпосередню участь в руйнуванні одного з центрів Мікенської культури - міста Мікен.

Детальніше

Показники продажів нерухомості на Кіпрі збільшуються в...

Кілька місяців тому аналітики покладали великі надії на те, що продажі нерухомості на Кіпрі перевищать максимум минулого року - 8.734 угод. І не дарма. Тільки за перші шість місяців 2018 року показники збільшилися на 24%: було укладено 4.470 угод з подальшою реєстрацією земельної ділянки.

Детальніше

WTM: майбутнє туризму в Греції

У Лондоні завершилася Всесвітня туристична виставка (WTM-2018). Греція була в числі її учасників. Міністр туризму Елена Кундура озвучила дані позитивної динаміки галузі і презентувала новий план її розвитку.

Детальніше

Виноробна галузь в Греції вийшла на новий рівень

Виноробство в Греції має тисячолітню історію. Ця країна була найвідомішим виробником алкогольного напою в світі. Однак з часом виноробна галузь в Елладі здала позиції, і світове лідерство в цій індустрії перейшло до Італії і Франції.

Детальніше

Китайці почали полювання за афінською нерухомістю

У даний час основний попит на ринку афінської нерухомості формують китайці. У виданні Reuters повідомляється, що тисячі громадян КНР щотижня прилітають в Грецію, щоб обзавестися тут житлом. Агенти з нерухомості приїжджають прямо в аеропорт, щоб зустріти з літака потенційних клієнтів. Разом вони вирушають на огляд об'єктів, з яких підбирають оптимальний варіант для покупки.

Детальніше

На Кіпрі з'явиться юрисдикція для блокчейн-компаній

Технологія блокчейн набирає популярності стрімкими темпами. Для компаній, які працюють з нею, буде створена виділена юрисдикція на території острівної держави в східній частині Середземного моря - Республіки Кіпр. Зусилля для розвитку блокчейн-галузі доклали місцева інвестиційна компанія Invest Cyprus у співпраці з компанією зі Сполучених Штатів Америки CREAM і платформою VeChain з Сінгапуру, які недавно стали партнерами.

Детальніше

Топ-5 місць на Пелопоннесі, які потрібно побачити

Зауважимо, що цей півострів найменше постраждав від набігів ворожих народів, які прагнули перетворити грецькі землі в свої колонії. Тому жителям Пелопоннесу вдалося максимально зберегти культуру і традиції Еллади на півострові. А ще на Пелопоннес неймовірно красива природа: густі ліси з зеленими соснами; красиві пляжами з золотим піском; найчистіше повітря, багате цілющим йодом і морськими солями; і неймовірні світанки і заходи.

Детальніше

Вступ до грецького університету – гарантія отримання ППП і...

Греція - країна дивовижних контрастів. Тут є все: море, гори, розвинена міська інфраструктура, автентичні села, гірськолижні курорти, чудова природа, чудовий клімат, а також різноманітність історичних пам'яток. Тому величезна кількість людей із усього світу бажає отримати посвідку на проживання в Греції.

Детальніше

iBorderCtrl: штучний інтелект на європейських кордонах

Європа зробила крок вперед у сфері рекрутингу. У листопаді в ряді європейських країн стартує пілотний проект iBorderCtrl, в рамках якого співбесіду з нерезидентами Євросоюзу буде проводити робот.

Детальніше

У Чорному морі знайдено артефакт із землі Олімпійських богів

Британська телерадіокомпанія BBC поінформувала, що в Чорному морі знайдено старовинний корабель. За попередньою інформацією він пролежав на дні понад дві тисячі років. Британські вчені разом зі своїми болгарськими колегами і вченими з інших країн провели дослідження, за результатами якого став відомий більш точний вік знахідки - судно було побудоване 2400 років тому.

Детальніше

Новий проект у Кріаріци - комплекс квартир

ЖК «Парнас» знаходиться на півострові Сітонія в курортній зоні Кріаріці і є чудовим місцем для життя. Тут приємний клімат, піщані пляжі і є чудовий вид на Святу гору Афон.

Детальніше

Компанія Cyprus Airways увійшла в склад Міжнародної...

Кіпрська авіакомпанія Cyprus Airways вже давно взяла курс на підвищення безпеки польотів і поліпшення якості обслуговування. І результатом перетворень стало членство в міжнародній асоціації. Трохи більше року напруженої роботи знадобилося кіпрському авіаперевізнику, щоб увійти до складу IATA (International Air Transport Association).

Детальніше

Грецькі аеропорти підвищують податок до € 18,5

Афінський аеропорт став зразком для більш десятка інших аеропортів в світі. Нагадаємо, що в квітні минулого року грецька влада прийняли рішення передати в експлуатацію компанії Fraport (Німеччина) 14 материкових і острівних аеропортів. Цей договір буде дійсний 40 років - до 2057 року.

Детальніше

Чим зайнятися в Салоніках після переїзду?

Місто Салоніки є другим за значимістю містом Греції. Все більше людей обирає його в якості постійного місця проживання, де мальовничі ландшафти поєднуються з розвиненою інфраструктурою і м'яким кліматом.

Детальніше

Не знайдено новин, що відповідають вибраним критеріям