Острів Санторіні посів друге місце серед найромантичніших...

У дослідженні взяли участь більше 2000 фахівців із подорожей, а також прості британці.

Детальніше

Порівняння програм з отримання «Золотої візи» (ППП) у Греції...

«Золота віза» в рамках інвестиційних програм для резидентів Греції та Іспанії стала більш доступною і привабливою.

Детальніше

Кіпр – на третьому місці в Середземномор'ї за кількістю...

Середземномор'я – рай для туриста. Тут скільки не відпочивай, все одно не захочеться їхати. Протягом багатьох років список найбільш популярних напрямків для відпочинку на морі не залишає Кіпр.

Детальніше

Поліція Кіпру пропонує свої послуги з охорони будинків і...

Поліція Кіпру зголосилася ще більше убезпечити житло громадян острова. Зокрема, співробітники відомства повідомили, що кожен бажаючий може підключитися до централізованої системи сигналізації, яка працює на базі поліції. Зробити це можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Детальніше

Нерухомість в Афінах приваблює інвесторів

Греція давно стала об'єктом інтересу бажаючих придбати нерухомість за кордоном. Доступні ціни та вдале розташування стали тому причиною. Афіни з кожним роком стають все більш і більш популярним міжнародним напрямком для інвесторів малого і середнього бізнесу.

Детальніше

Метро в Салоніках – 1 станція готова до експлуатації!

Голова компанії Attiko Metro Янніс Мілопулос заявив, що одна станція метро в Салоніках вже повністю готова до експлуатації, а саме мова йде про станції метро «Analipsis».

Детальніше

Греція – кращий вибір для купівлі розкішної нерухомості для...

Цього літа інтерес до елітної нерухомості на грецьких островах Міконос, Санторіні і Парос досяг свого піку.

Детальніше

Греція: кращі нові курорти цього літа

У цьому році в Греції відкрилося безліч нових курортів, які зроблять ваш відпочинок вражаючим за будь-якої погоди. Вісім кращих з них представлені нижче.

Детальніше

Для 5 грецьких островів зберегли пільги на ПДВ

З початку 2018 року Греція вирішила планомірно збільшувати розмір податку на додану вартість для 27 своїх островів. Раніше він був на 3% нижче, ніж на материковій частині країни.

Детальніше

Місце на грецькому пляжі тепер можна забронювати онлайн

З кожним роком все більше туристів вибирають Грецію для пляжного відпочинку. В результаті виходить, що найкращі місця для відпочинку займають наймоторніші відпочивальники, а на частку інших припадають залишки вільного місця під сонцем і досить далеко від моря. Така ситуація псує настрій відпочивальників і змушує їх витрачати багато часу на пошуки більш вільного пляжу. Щоб полегшити це завдання було створено електронну платформа, яка дозволяє забронювати місце на пляжі онлайн відповідно до своїх уподобань. Вона отримала назву BeachDibs.

Детальніше

Ретімно на острові Крит став «Європейським Винним Містом...

Ретімно проголошений «Європейським Винним Містом 2018» - Dyonisos 2018 від Європейської мережі міст-побратимів.

Детальніше

Перспективи співпраці Греції та Південної Кореї

Греція активно обговорює перспективи співпраці з Південною Кореєю у сфері туризму. Для моніторингу цього питання був створений Об'єднаний Міжвідомчий Комітет. Його представниками вже проведена третя за рахунком зустріч. Цього разу переговори сторін пройшли в столиці Республіки Корея - місті Сеулі.

Детальніше

Fraport Greece і Epsilon Net підписали угоду про...

Холдинг Epsilon Net підписав з Fraport Greece, дотримуючись процедури тендера, проект впровадження інформаційної системи для розрахунку заробітної плати і HRM з установкою платформи PYLON HRM & SELF SERVICE.

Детальніше

Греція не потребує програми порятунку

22 червня відбулося засідання Єврогрупи щодо Греції, де обговорювалося питання кредитування. Єврогрупа ухвалила рішення про те, що третя програма фінансової допомоги стане для Греції останньою

Детальніше

Афіни отримали три туристичних «Оскара»

Афіни були відзначені трьома нагородами від World Travel Awards цього року, щорічно міжнародного заходу, що отримав назву «Оскар туризму».

Детальніше

Фестиваль пива в Лімасолі

Фестиваль триватиме 4 дні

Детальніше

Не знайдено новин, що відповідають вибраним критеріям