Ринок нерухомості Кіпру почав зростати

Одночасно зі стабілізацією економіки позитивну динаміку почав демонструвати і ринок нерухомості острова. За останніми даними ціни на квартири зросли на 1,5%, а на приватні будинки - на 2%.

Детальніше

На Кіпрі офіційно презентували нову гавань Paralimni Marina

У місті Паралімні на південному сході Кіпру презентували проект нової гавані під назвою Paralimni Marina. Мер міста Теодорос Пірілліс зазначив під час заходу, що будівництво марини обіцяє бути наймасштабнішим у регіоні. А реалізація девелоперського проекту - важливий крок на шляху до повної модернізації туристичної інфраструктури.

Детальніше

На Кіпрі – час фламінго

Фламінго прилетіли на зимівлю на озеро Аліки в Ларнаці й інші солоні озера Кіпру. Пернаті вибирають острів, оскільки тут для них є, чим харчуватися. А рівень вологості - більш комфортний, ніж в Італії, Франції та Казахстані. У цих країнах птахи живуть протяком останніх місяців. Іноді на Кіпр прилітають і африканські фламінго, рятуючись від спеки та посухи.

Детальніше

Більше всього нерухомості в Греції здають через Airbnb

Грецький Центр планування і економічних досліджень (KEPE) з'ясував, що провідну роль на національному ринку нерухомості відіграє міжнародний онлайн-майданчик для оренди приватного житла - Airbnb. На платформі виставлено понад 126,000 грецьких квартир, вілл, котеджів і будинків.

Детальніше

Компанія GREKODOM візьме участь у виставці Second Home Expo...

Компанія GREKODOM також візьме участь у виставці Second Home Expo Ghent. Інформаційний стенд девелопера буде розташований на місці 412.

Детальніше

Грецький ринок нерухомості набирає оберти

Ринок нерухомості Греції стабілізується і доволі успішно відновлюється після кризи. Причиною позитивної динаміки стало зростання туристичної привабливості країни, яка привела до збільшення турпотоку. А в минулому розці припинилося падіння цін на об'єкти нерухомості.

Детальніше

Пасажиропотік у грецьких аеропортах: приріст за грудень і...

14 регіональних аеропортів у Греції знаходяться під керуванням компанії Fraport (Німеччина). Згідно з її звітом, в грудні 2018 року пасажиропотік став більше на 16% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Але не тільки останній місяць продемонстрували хороший результат. За підсумками року число пасажирів стало більше на 8,9% і досягло 29,800,000 людина, що на 2,400,000 більше показників минулого року.

Детальніше

У новому бюджеті передбачене зростання ВВП на 2,5%

Грецький парламент затвердив бюджет країни на 2019 рік. Відповідно до нього зростання зовнішнього валового продукту за майбутні 12 місяців повинен досягти позначки в 2,5%. Більше половини депутатів - 154 з 300 - позитивно сприйняли запропонований бюджет. Не згодними з таким прогнозом по ВВП виявилися 143 депутата. Всього свої голоси на засіданні віддали 297 осіб. 3 не брали участь в обговоренні.

Детальніше

2018 рік став кращим в туристичній галузі Греції

За 12 місяців минулого року Грецію відвідали майже 34 мільйони людей із різних країн світу. На долю туристичної галузі приходиться 20% зовнішнього валового продукту.

Детальніше

Реновація в Греції – новий спосіб заробітку

Греція відкриває величезні перспективи для інвесторів. Наприклад, велику фінансову вигоду обіцяє ідея редевелопмента. Її суть полягає в тому, щоб придбати неактуальний об'єкт і змінити його так, щоб він став затребуваним на ринку нерухомості. У Греції низький попит на офісні будівлі, але при цьому відчувається брак пропозицій на ринку житлової нерухомості.

Детальніше

На Кіпрі призначений перший міністр туризму

Саввас Пердіос очолив вперше створене Міністерство туризму на Кіпрі. Разом зі своєю командою він повинен розробити стратегію розвитку для однієї з основних галузей економіки півострова.

Детальніше

У 2019 році Греція поб'є експортний рекорд

Асоціація експортерів Греції повідомила чудову новину: в цьому році обсяг експортованої продукції продемонструє стабільне зростання. Представники асоціації впевнені, що в 2019 році, ймовірно, буде зафіксований історичний максимум, оскільки відкриваються нові ринки, а список товарів на експорт постійно розширюється.

Детальніше

У Греції стали використовувати на 85% менше пластикових...

Як повідомляє Грецьке агентство з переробки відходів (EOAN), в країні скоротилося використання пластикових пакетів. Потреба в упаковці стала менше на 85%. Такому вражаючому результату сприяло введення рік тому спеціального екологічного податку.

Детальніше

Перший вексельний аукціон в цьому році приніс Греції $ 1,63...

У середу Греція змогла отримати 1,625 мільярди євро на першому в 2019 році вексельному аукціоні. Про це проінформувало Агентство з управління державним боргом країни (PDMA).

Детальніше

Австралія – новий грецький інвестор

До числа активних зарубіжних інвесторів в грецький туризм і нерухомість приєдналася і Австралія. Про намір капіталовкладень в галузі повідомила посол Австралії в Греції Кейт Логан на зустрічі з віце-президентом уряду і міністром економіки Яннісом Драгасакісом.

Детальніше

Грецька нерухомість користується високим попитом у громадян...

Багато громадян КНР набувають грецьку нерухомість з метою отримання «золотої візи», і, як наслідок, посвідки на проживання в зоні ЄС.

Детальніше

Не знайдено новин, що відповідають вибраним критеріям