Акція 2018! Тури без зобов'язань за 390 євро в Афіни!

Терміни дії акції: з 14.10.2018 до 24.10.2018

Детальніше

Презентація Grekodom Development для прес-туру в Афінах

5 жовтня в готелі Electra Palace компанія Grekodom Development в рамках прес-туру від компанії Henley & Partners провела презентацію для журналістів на тему "Інвестиційні можливості і перспективи ринку нерухомості в Афінах".

Детальніше

Грецькі інвестиційні компанії роблять ставку на оренду

Грецькі компанії, які працюють в галузі інвестицій у нерухомість, завершують 2018 рік з чудовим результатами. Їх прибуток стала значно більше. Досягти вражаючого результату інвестиційним підприємствам вдалося завдяки розширенню свого портфеля шляхом включення в нього нових активів і підвищення вартості об'єктів нерухомості.

Детальніше

У Європі оновлений дизайн банкнот у 100 і 200 євро

European Central Bank прийняв рішення про оновлення дизайну банкнот. Оновлені купюри по 100 і 200 євро вже представлені громадськості. Фінансовий регулятор європейської зони планує їх запуск в обіг вже навесні наступного року.

Детальніше

Музей Акрополя увійшов в число кращих музеїв світу

Грецькі музеї користуються величезною популярністю у туристів із усього світу. Це видно по рейтингах, які збирає сайт Tripadvisor. Цього року Музей Акрополя виявився в першій шістці кращих музеїв світу. Досягти такого високого місця допомогли відгуки і оцінки користувачів, які активно коментують свій відпочинок в інших країнах на сайті tripadvisor.com.

Детальніше

Кіпр вийшов у лідери по економічному зростанню серед країн...

За перші шість місяців поточного року Кіпр продемонстрував стрімкий темп економічного зростання. Що дозволило йому потрапити в п'ятірку країн-лідерів. Рейтинг складався агентством DBRS. У трійці лідерів опинилася Латвія, Мальта і Словенія. Трохи нижче був показник у Словаччині, тому вона зупинилася на п'ятому місці.

Детальніше

Grekodom Development запрошує на київський "Ярмарок...

Компанія GREKODOM Development запрошує Вас 19-20 жовтня 2018 на 11-у Міжнародну виставку нерухомості "Ярмарок Нерухомості"! Стенд № 21!

Детальніше

Кіпр і Єгипет мають намір підписати угоду про трубопровід

Увага Європейського союзу останнім часом направлена на Східне Середземномор'я, що шукає способи розширити і зміцнити свою енергетичну галузь. Низка підписаних угод дозволить включити в список постачальників зрідженого природного газу на територію Європи нові країни. Зараз такий крок обговорюють Єгипет і Республіка Кіпр.

Детальніше

Кіпр і Індія взяли курс на зміцнення відносин

3 вересня в Кіпр прилетів президент Індії з дружиною. Робочий візит Рама Натха Ковінда на острів почався з урочистого бенкету, який був організований на території резиденції президента республіки в Нікосії.

Детальніше

У Лімассолі відбудеться свято для автомобілістів

14 вересня стартує масштабне свято для любителів автомобілів. Він триватиме до 16 вересня. Майданчиком для проведення заходу обрано місто на півдні Кіпру - Лімассол.

Детальніше

Потяг «Срібна стріла» пройшов успішні випробування

8 вересня новий швидкісний потяг «Срібна стріла» пройшов успішні випробування в Греції. Поїзд вирушив у ранкові години з Салонік з платформи 1 і пройшов до Катеріні.

Детальніше

Компанія «Grekodom Development» візьме участь у виставці...

У цьому році «Grekodom Development» візьме участь у виставці в Нідерландах в Утрехті. В ході виставки представники «Грекодом» проведуть презентацію проекту «Кріаріці». Відвідувачі зможуть дізнатися про новинки в сфері грецької і кіпрської нерухомості і отримати консультацію з питань. Знайти стенд компанії (С16.3) можна буде на схемі.

Детальніше

Грецький острів Тілос буде використовувати тільки...

Острів Тілос в Середземному морі належить до групи Додеканес і входить до складу Греції. У 2015 році з'явилася перша інформація про впровадження інноваційної системи енергопостачання на цій території. Так грецький острів взяв курс на «зелену» енергію. Фінансову підтримку ініціативи надає ЄС - з його боку внесено близько 11 млн євро. Установка всього необхідного обладнання на острові обійдеться майже в 14 млн євро.

Детальніше

Кіпр: меддані про пацієнтів будуть зберігатися в електронній...

Актуальна проблема для Кіпру - конфіденційність інформації в медичних картах. Влада повинна врегулювати систему доступу до них. Це питання буде зрушено з мертвої точки у вересні - в уряді почнуть обговорювати нові медичні карти. З паперових вони трансформуються в електронні. Всю інформацію планується зберігати в єдиній системі кіпрського Міністерства охорони здоров'я.

Детальніше

Греція поставила крапку в програмі допомоги

Грецький уряд прийняв остаточне рішення про вихід країни з програми допомоги, яка ініційована в рамках домовленості з іншими державами ЄС.

Детальніше

Греція, Ізраїль і Кіпр візьмуть участь у саміті

Цієї осені в Єрусалимі відбудеться саміт між трьома країнами - Ізраїлем, Кіпром та Грецією. Зустріч запланована на 13 вересня. На ній буде обговорюватися зовнішньополітична обстановка.

Детальніше

Не знайдено новин, що відповідають вибраним критеріям