Розсилка

Підписка на розсилку

Про компанію Grekodom

Компанія Grekodom Development: послуги та проекти в сфері будівництва, продажу нерухомості та девелопменту в Греції.

Греція - одна з найбільш привабливих країн із точки зору вкладення коштів та отримання не лише задоволення, а й відчутної вигоди в майбутньому. Одного разу відвідавши дивовижно гостинну, душевну грецьку землю, багато українців неодмінно бажають повернутися і навіть здобути власну частинку цієї країни: свій будинок у курортному містечку або апартаменти з видом на море.

Компанія Grekodom Development професійно вирішує питання, пов'язані з продажем, купівлею та будівництвом в Греції. Наші фахівці вільно орієнтуються в цій сфері і роблять все можливе для того, щоб угода була максимально вигідною для клієнта.

Історія компанії

Grekodom Development - компанія з 10-річною історією успішної роботи на ринку нерухомості Греції. Донедавна нашим партнерам та клієнтам компанія була відома під назвою Mouzenidis Real Estate. Ім'я компанії стало одним з провідних в сфері грецької житлової та комерційної нерухомості, а також синонімом надійності, найвищих стандартів якості, клієнторієнтованого сервісу.

З червня 2013 компанія знайшла нове ім'я Grekodom Development, що відповідає оптимізованої стратегії діяльності. Розширився перелік послуг, проектів, напрямків і форматів роботи, при цьому ділові орієнтири ми ще більш тісно об'єднали з прагненням наших клієнтів знайти будинок у Греції.

Grekodom Development є частиною грецького холдингу Mouzenidis Group, до якого входить ряд компаній із позитивною діловою репутацією, в тому числі провідний туроператор по Греції «Музенідіс Тревел».

Наші офіси діють у Салоніках та Афінах, на п-ові Халкідіки (Каліфея, Ханіоті, Нікіті), на островах Крит, Корфу (Керкіра), в регіоні Пієрія (Паралія Катеріні).

Напрямки роботи та послуги

  •   Безкоштовні консультації з питань придбання нерухомості в Греції
  •   Підбір земельних ділянок та нерухомості по заявці покупця
  •   Повний юридичний супровід та консультації з питання отримання ВНП
  •   Проектування, будівництво та оздоблення «під ключ»
  •   Інвестиційні проекти в сфері нерухомості
  •   Ландшафтний дизайн та благоустрій території
  •   Управління нерухомістю в період від'їзду власника (охорона, нагляд, догляд, здача в оренду)

Співробітники

У нашій команді - професіонали найрізноманітніших спеціальностей: консультанти з нерухомості, інженери-будівельники, архітектори, дизайнери, маркетологи, економісти, програмісти. Фахівці з нерухомості працюють в усіх регіональних офісах туроператора «Музенідіс Тревел». Співробітники Grekodom Development вільно володіють російською мовою, що істотно спрощує спілкування з клієнтами.

Наша географія пропозицій

Компанія Grekodom Development пропонує широкий вибір варіантів, починаючи від невеликих квартир в курортних містечках та закінчуючи ексклюзивними віллами на узбережжі. Різноманіття цін та місць розташування об'єктів нерухомості дозволяє врахувати будь-які індивідуальні побажання.

Популярним в останні роки стало будівництво комплексів таунхаусів, що включають п'ять-сім дво- або триповерхових будинків з охоронюваною територією на березі моря. Наші клієнти часто роблять вибір на користь невеликих затишних котеджів на узбережжі або невеликий височині, звідки відкривається панорамний вид на гори та море.

Основний інтерес покупців в даний час зосередився на півострові Халкідіки, який здавна славиться своїм найчистішим морем та пляжами, чия чистота відзначена найвищою екологічною оцінкою, «Блакитний прапор» Євросоюзу. Експерти розглядають цей регіон як найбільш перспективний по співвідношенню ціни і якості.

Нерухомість в двох найбільших містах Греції - Афінах та Салоніках, також не менш популярна. Сотні підприємців та бізнесменів приїжджають сюди регулярно не тільки для професійної діяльності та налагодження контактів, а й для першокласного відпочинку на гостинній грецькій землі. Південніше Салонік розташувалася Пієрія - область з прекрасною інфраструктурою, численними історичними пам'ятниками та нескінченними піщаними пляжами. Серед наших особливих пропозицій - нерухомість на грецьких островах Тасос, Крит, Корфу (Керкіра), Родос відрізняються своєрідною та унікальною красою, незайманою природою, дивовижним морем та пляжами: відмінний вибір для любителів острівної нерухомості.

Пізнайте Греція та Кіпр ближче! Нашою компанією пропонуються одноденні та багатоденні Realty-тури по огляду і підбору нерухомості для більш детального знайомства з пропонованими об'єктами та регіонами.

 

Реквізити:

Grekodom Development A.E
57001 Greece,Thessaloniki 14th km Thessaloniki- Nea Mihaniona 
PIRAEUS BANK S.A BRANCH OFFICE 2223
MONASTIRIOU 225
Acc 5223-063594-617 
IBAN GR83 0172 2230 0052 2306 3594 617 
SWIFT: PIRBGRAA
Aфм,ИНН: 800520960