Пафос - великий туристичний центр Кіпру

Пафос - невелике приморське місто, розташоване на південному заході Кіпру. Давня столиця Кіпру часів Римських завоювань, Пафос є культурним та історичним центром всього острова. Тут вийшла на берег «з піни морської» грецька богиня любові та краси Афродіта.

Пафос затишно розташовується в бухті, яку з західної сторони захищають гори.

Пляжі Пафосу в основному кам'янисті, але подекуди зустрічаються і піщані. Один з кращих пляжів знаходиться в бухті Корал-Бей. Всі пляжі курорту відзначені блакитними прапорами Євросоюзу за відмінну екологію.

До послуг туристів маса розваг. Можна зайнятися верховою їздою, тенісом, підводним плаванням і іншими видами спорту. На набережній багато дискотек, барів, ресторанів, які відкриті всю ніч.

Пафос цілком виправдовує свою назву: це самий елітний курорт на острові, де відпочивають в основному заможні люди. Тут розташовано безліч першокласних ресторанів та інших складових інфраструктури «красивого життя» Кіпру.

За останні роки закордонний попит на нерухомість в Пафосі помітно розширився. І українці одні з основних покупців нерухомості. Нашим співвітчизникам сподобався спокійний, розмірений і фешенебельний спосіб життя, який пропонує своїм гостям цей курорт. Не варто забувати про те, що на Кіпрі можна отримати посвідку на проживання при покупці нерухомість від 300 000 євро.

Підписка на розсилку