}

Пафос - великий туристичний центр Кіпру

Пафос - невелике приморське місто, розташоване на південному заході Кіпру. Давня столиця Кіпру часів Римських завоювань, Пафос є культурним та історичним центром всього острова. Тут вийшла на берег «з піни морської» грецька богиня любові та краси Афродіта.

Пафос затишно розташовується в бухті, яку з західної сторони захищають гори.

Пляжі Пафосу в основному кам'янисті, але подекуди зустрічаються і піщані. Один з кращих пляжів знаходиться в бухті Корал-Бей. Всі пляжі курорту відзначені блакитними прапорами Євросоюзу за відмінну екологію.

До послуг туристів маса розваг. Можна зайнятися верховою їздою, тенісом, підводним плаванням і іншими видами спорту. На набережній багато дискотек, барів, ресторанів, які відкриті всю ніч.

Пафос цілком виправдовує свою назву: це самий елітний курорт на острові, де відпочивають в основному заможні люди. Тут розташовано безліч першокласних ресторанів та інших складових інфраструктури «красивого життя» Кіпру.

За останні роки закордонний попит на нерухомість в Пафосі помітно розширився. І українці одні з основних покупців нерухомості. Нашим співвітчизникам сподобався спокійний, розмірений і фешенебельний спосіб життя, який пропонує своїм гостям цей курорт. Не варто забувати про те, що на Кіпрі можна отримати посвідку на проживання при покупці нерухомість від 300 000 євро.