Відомий курорт Кіпру - Ларнака

Ларнака є одним з трьох найбільших кіпрських міст, яке може похвалитися не тільки торгівлею, яка стрімко розвивається, але і привабливістю з точки зору туризму. Затишно розташувавшись на південному сході країни, Ларнака щороку гостинно зустрічає тисячі туристів з усього світу.

Ларнака - місто з досить багатою і цікавою історією, яка починається ще в дохристиянські часи. Раніше на місці містечка був великий порт, сьогодні ж готелі Ларнаки гостинно відкривають свої двері перед бажаючими з комфортом і задоволенням відпочити.

Кіпр приваблює туристів сприятливим кліматом, низькими в порівнянні з рештою Європи, цінами на товари першої необхідності і податками на нерухомість. Крім того, тут високий рівень життя і практично повністю відсутня злочинність.

Багато українців приймають рішення придбати нерухомість на Кіпрі для життя або відпочинку, тому що вона постійно зростає в ціні, а також тому що її завжди легко здати в оренду і отримувати додатковий стабільний дохід. Це хороший спосіб зберегти гроші від інфляції, примножити добробут своєї сім'ї і вкласти кошти в майбутнє своїх дітей.

Можна купити як готовий об'єкт, так і об'єкт, який знаходиться на стадії будівництва, що буде дешевше для покупця і є можливість взяти участі в переплануванні, виборі матеріалів.

Підписка на розсилку