Осінь на Кіпрі

Восени Кіпр особливо дивний і приваблює в свої обійми не лише любителів пам'яток, наприклад, в жовтні на Кіпрі можна поніжитися на пляжі під ласкавими променями сонця і скупатися в теплому морі. Острів багатий природними пам'ятками, повітря напоєне пахощами чебрецю, шавлію, розмарину і майорану.

Крім екскурсійного та пляжного відпочинку, осінні тури на курорти Кіпру відкривають можливості для вдалого шопінгу. У жовтні численні магазинчики острова пропонують своїм покупцям хороші знижки, завдяки чому можна поповнити свій гардероб стильними фірмовими речами і придбати якісні сувеніри для друзів і близьких.

Осінній Кіпр - це поєднання прийнятних цін, сприятливої ​​погоди і широких можливостей для відпочинку і життя.

Люблять проводити осінні деньки на Кіпрі і покупці нерухомості. Фахівці Grekodom Development вже з початку осені відзначають активний сплеск інтересу до даного регіону, що й не дивно. До зручності наших покупців на острові цілий рік відкритий офіс продажів, де досвідчені фахівці нададуть максимум уваги і запропонують найцікавіші і вигідні пропозиції по нерухомості на острові Кіпр, проконсультують з усіх питань.

Підписка на розсилку