Поліція Кіпру пропонує свої послуги з охорони будинків і приміщень

Поліція Кіпру зголосилася ще більше убезпечити житло громадян острова. Зокрема, співробітники відомства повідомили, що кожен бажаючий може підключитися до централізованої системи сигналізації, яка працює на базі поліції. Зробити це можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Що ж відбувається, коли спрацьовує сигналізація? Не пізніше, ніж через сім хвилин після виклику, поліцейські будуть у вашого будинку, щоб перевірити, що стало причиною спрацювання сигналізації. Вартість такої послуги становить всього 50 євро на рік. Але важливо уточнити, що помилковий виклик не буде безкоштовним. За кожен потрібно буде заплатити 77 євро.

Ця система безпеки почала працювати з осені 2017 року.

В цьому році бюджет поліції був збільшений більш, ніж на 95 тисяч євро. Вони витрачені на покупку спеціальної програми, яка забезпечує оптимальну роботу системи безпеки. А саме - була створена електронна карта Кіпру, на якій відображаються абсолютно всі житлові та нежитлові об'єкти, які підключені до цієї системи, а також всі поліцейські автомобілі-патрулі.

Ефективність нової системи безпеки була відзначена поліцейськими, оскільки раніше вони могли приймати не більше 10 дзвінків на годину. Тепер же, завдяки новій системі сигналізації, це цифра збільшилася в сотні разів і, часом, сягає 2000 дзвінків на годину. Цифра звучить трохи фантастично. Якщо поліції вдається і правда обробляти стільки звернень, невже в Греції існує стільки поліцейських, які могли б виїжджати на кожен з них?..

Глава міністерства юстиції і громадського порядку Іонас Ніколау, стверджує, що така сучасна система була створена з метою зменшити кількість злочинів, пов'язаних з проникненням. Кожен раз, коли спрацьовує сигналізація, до місця зобов'язаний прибути наряд поліції. Система сама визначає, який з патрулів знаходиться неподалік, і відправляє йому повідомлення з адресою, де потенційно міг статися злочин.

Приєднатися до цієї програми досить просто. Власникам будинку потрібно обладнати його власною системою безпеки, а потім підключити її до поліцейської. Причому спрацьовує система не тільки на злом, а й на загоряння. Зручно ще й те, що на момент прибуття поліції присутність господаря необов'язкова.

Підписка на розсилку