Компанія Cyprus Airways увійшла в склад Міжнародної асоціації IATA

Кіпрська авіакомпанія Cyprus Airways вже давно взяла курс на підвищення безпеки польотів і поліпшення якості обслуговування. І результатом перетворень стало членство в міжнародній асоціації. Трохи більше року напруженої роботи знадобилося кіпрському авіаперевізнику, щоб увійти до складу IATA (International Air Transport Association). У нинішній час членство в цій асоціації мають 280 авіакомпаній з різних країн світу.

Шлях Cyprus Airways в IATA

Влітку цього року в Cyprus Airways був успішно завершений аудит IOSA: без цієї перевірки неможливе членство в міжнародній асоціації. За її результатами стало зрозуміло, що кіпрський авіаперевізник забезпечує безпеку польотів відповідно до міжнародних стандартів. Топ-менеджери кіпрської авіакомпанії в прес-релізі поінформували, що щиро пишаються приєднанням до IATA.

Cyprus Airways у цифрах

Компанія Cyprus Airways веде діяльність уже понад 70 років. Вона стала спільним проектом кіпрського уряду, відомої британської авіакомпанії і приватних осіб. Штаб-квартира авіаперевізника розташована в Нікосії.

Зараз бренд Cyprus Airways належить компанії Charlie Airlines. Ексклюзивне право на його використання було викуплене за € 2 млн на 10 років. Це була вимушена міра: тимчасова продаж прав дозволила Cyprus Airways розрахуватися з боргами.

Сьогодні парк авіакомпанії складається з 13 літаків, експлуатаційний період яких не перевищує 13 років. Перельоти здійснюються в 30 напрямках по всьому світу на літаках Airbus різних моделей. 

Чим важливе членство IATA

Міжнародна асоціація повітряного транспорту існує з 1945 року. Вона була створена на Кубі, а в даний час відкрито більш сотні її представництв по всьому світу. Завдяки цій організації, авіакомпанії можуть співпрацювати між собою, щоб підвищити безпеку польотів.

У момент заснування в неурядову організацію входили авіакомпанії з 31 країни, які знаходяться на території Північної Америки і Європи. Зараз географія IATA помітно розширилася - її членами є авіакомпанії з 117 країн. На їх частку припадає понад 80% рейсів, які здійснюються в усьому світі.

Міжнародна асоціація має велику сферу діяльності. В першу чергу їй необхідно контролювати порядок взаєморозрахунків між суб'єктами повітряного транспорту, а також привласнювати коди авіакомпаніям, аеропортам і літакам, щоб було зручно орієнтуватися серед усього їх розмаїття. Ще один важливий напрямок діяльності IATA - забезпечення безпеки авіаперевезень. Для її контролю проводиться аудит IOSA, а в деяких випадках і більш розширений варіант - Enhanced IOSA.

Підписка на розсилку