Продаються
Property 47018 photo 1
Property 47018 photo 2
Property 47018 photo 3
Property 47018 photo 4
Property 47018 photo 5
Property 47018 photo 6
Property 47018 photo 7
Property 47018 photo 8
Property 47018 photo 9

Деталі

  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2012
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 11 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 70 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
185 000 € 2642 €/m²
  • Код об'єкта 59246
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
90 000 € 1698 €/m²
  • Код об'єкта 59305
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
137 000 € 133 000 € 3166 €/m²
  • Код об'єкта 59317
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
182 000 € 1654 €/m²
  • Код об'єкта 59340
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
275 000 € 4230 €/m²
  • Код об'єкта 59413
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
135 000 € 1776 €/m²
  • Код об'єкта 59674
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
165 000 € 2661 €/m²
  • Код об'єкта 59675
  • Площа 62 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2230 €/m²
  • Код об'єкта 59748
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
176 000 € 2022 €/m²
  • Код об'єкта 59872
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
179 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 59874
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку