Нерухомість на острові Корфу. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів

Острів Корфу (відомий також як Керкіра) - один з найбільш популярних островів Греції, визнаний туристичний напрямок, приваблива мета для цінителів грецького літа. Простягнувся на 60 км майже паралельно вздовж материкового узбережжя, Корфу відомий як чудовий варіант для відпочинку в теплий курортний сезон. Останніми роками острів активно набирає популярність як варіант для проживання цілий рік. Нерухомість на Корфу - чудовий вибір для вкладення коштів в ваш грецький будинок або апартаменти.

Недвижимость на острове Корфу

На острові гарна транспортна інфраструктура, а його розміри - в міру компактний, в міру просторий - дозволяють зупинити вибір місця проживання практично на будь-якій його частинці. Відкривати пляжний сезон тут можна з червня і продовжувати весь перший місяць осені. Уздовж узбереж - різноманітність пляжів, а в глибині острова - оливкові гаї і благодатні фруктові сади.

Якщо ви вирішили, що Греція може стати вашим другим домом, менеджери GREKODOM DEVELOPMENT допоможуть підібрати нерухомість. На Корфу можна вибрати об'єкти різних цінових категорій, в різній віддаленості від моря і курортних центрів.

Крім столиці острова, м. Керкіри, інтерес потенційних покупців нерухомості зосереджується на симпатичних курортних містечках, розташованих в різних частинах острова.

Недвижимость на острове Корфу

Привабливі і в туристичному плані, і інфраструктурно, і для вкладень в нерухомість Корфу затишні села, Розташовані поблизу міста Керкіра. На північ - селища Дасья (Dasia), Комено (Komeno), Алікес (Alikes); трохи південніше - Каноні (Kanoni), Беніцес (Benitses). Неподалік від відомого курортної селища Мораітіка (Moraitika) розташоване містечко Мессонгі (Messonghi) з компактним пляжем - всього в 13 км від Керкіри.

Недвижимость на острове Корфу

Північна частина Корфу надзвичайно мальовнича і змушує всерйоз задуматися про те, що нерухомість на Корфу зробить вас повноправним жителем цього чудесного острова. У північно-західній частині вашим грецьким будинком може стати чарівне курортне містечко Палеокастрица (Paleokastritsa), відомий своєю красою і сріблясто-піщаними пляжами. Ще північніше по західному узбережжю острова, в 35 км від Керкіри розташувався Сідарі (Sidari) - апартаменти в цьому романтичному містечку також можуть стати гідною метою для придбання нерухомості в Греції.

Недвижимость на острове Корфу

Купуючи нерухомість на Корфу, ви можете повертатися в свою грецьку квартиру або на віллу коли забажаєте. Тут можна проживати в будь-який сезон - земля Еллади дозволяє відчувати комфорт цілий рік. М'який середземноморський клімат щедро дарує літні +28 градусів, а взимку середня температура близько +10.

Підписка на розсилку