Реалізовані проекти компанії Grekodom Development

Своїм замовникам ми надаємо повний спектр послуг з комплексного обслуговування, проводимо різнопрофільні консультації, авторський нагляд. Пропонуємо найкращі варіанти будівельного втілення бажаного результату в суміщенні, як бюджету, так і якості кінцевого продукту.

Ми реалізували безліч таких проектів як:

На острові Крит, в міжнародному аеропорту «Нікос Казандзакіс» м. Іракліон ми реалізували проект cip-lounge Anemos для компанії "Ellinair" холдингу Mouzenidis Group. Був розроблений дизайн-проект двох залів та повністю реалізований в короткі терміни з подачею всієї необхідної документації, розробкою проекту електрики, кондиціонування, пожежної безпеки, закупівлею меблів, техніки та посуду. За нашими кресленнями були виготовлені дерев'яні лакові панелі, що виконують декоративну і розгороджуючу функцію, а також меблі ресепшн, бару і багато іншого.

У готелі Palmariva, в Евії, командою фахівців Grekodom був проведений капітальний ремонт всіх загальних просторів, часткове меблювання і реставрація меблів, заміна дверей і вікон.

У готелі Olympic Kosma до відкриття сезону 2016 був проведений косметичний ремонт всіх готельних номерів, капітальний ремонт ресторану і кухні, а також реставрація фасадів та басейну.

У Palace Hotel, в Афінському районі Гліфада, за найкоротші терміни команда фахівців Grekodom виконала реставрацію фасадів, частковий ремонт готельних номерів і ремонт загальних просторів готелю.

Крім того, був розроблений проект модернізації фасадів будівлі готелю

У найкоротші терміни був реалізований проект з капітального ремонту будівлі для офісів компанії Ellinair і Grekodom.

Реконструкція готельного комплексу. Створено новий проект реконструкції і модернізації, що включає як внутрішні, так і зовнішні зміни фасаду будівлі. На об'єкті був проведений повний спектр робіт по ремонту внутрішніх приміщень, озеленення ділянки, ландшафтного дизайну, будівництва басейну та благоустрою території.

Була проведена глибока реконструкція будівлі старої споруди, яка включала зміну 4-х самостійних апартаментів, розташованих на 2-ох рівнях зі створенням басейну загального користування. Так само були змінені внутрішні міжповерхові конструкції, конструкції покрівлі, а також окремо був виконаний дизайн-проект внутрішніх приміщень.

Грунтуючись суворо на індивідуальних перевагах клієнта, команда професіоналів провела системну роботу з досягненням результату найвищої якості. Комплекс придбав не тільки новий вигляд, але і нову атмосферу комфорту і затишку.

Будівництво

Будинки в Скіоні

Пропонуємо вашій увазі комплекс із затишних заміських будинків, побудованих в селищі Скіоні Халдкідіки. Цей проект являє повне створення житлових апартаментів, що включають серію добре продуманих і організованих форм, з повною добіркою матеріалів і просторових рішень, що формують самостійні таунхауси, одночасно пов'язані з оточенням. Від візуалізації проекту, до його повної реалізації була проведена ретельно продумана робота. Наша команда професіоналів створила багатофункціональні будинки з ідеальним дизайнерським рішенням.

При будівництві використана палітра високоякісних матеріалів. Монолітні конструкції фундаменту кожної з будівель забезпечують повну сейсмічну безпеку, а цікаві дизайнерські рішення, як для зовнішнього фасаду, так і для внутрішнього інтер'єру кожного будинку, дозволять своїм гостям повноцінно насититися безтурботним відпочинком.

Створено проект і завершене будівництво одноповерхового будинку з підвальним поверхом в Олімпійській Рив'єрі. Даний проект, включає в себе повну 3D-візуалізацію і всі необхідні об'ємно-планувальні рішення, а саме конструкцію будівлі від фундаменту до даху і повне дизайнерське оформлення як внутрішнє, так і зовнішнього оформлення будинку.

У відповідність з усіма Будівельними нормами, здійснено будівництво повноцінного будинку з конструктивними рішеннями пожежної безпеки, опалення та вентиляції, водопроводу, каналізації та електропостачання. У даному будинку використовується система геотермального обігріву, що поширює тепло по всьому периметру будинку через підпільні канали, завдяки геотермальному насосу.

Об'єкт повністю реалізований і зданий під ключ.

Дизайн-проекти і реалізація

За нашим проектом реалізували дизайн ванних кімнат у віллі в Халкідіках. Оздоблювальним матеріалом був обраний мармур різних відтінків. Створили всі необхідні робочі креслення для замовлення мармуру і реалізації проекту.

Створено та реалізовано проект сауни з джакузі і хамамом з установкою всього спеціального обладнання.

Внутрішнє оздоблення сауни зазвичай виконується з використанням мозаїки, керамічної плитки, деревини соснової породи та інших високоякісних будматеріалів.

Температура і вологість в хамамі постійно підтримуються на певному рівні. Для цього хамам оснащується парогенератором, що встановлюються в суміжному приміщенні, і вбудованою системою підігріву поверхонь. Саме завдяки їй підігріті підлоги, стіни і лежаки забезпечують глибокий рівномірне прогрівання тіла.

Будівництво залізобетонних басейнів

У найкоротші терміни було створено проект басейну, оформлено усю необхідну документацію, отримано дозвіл на будівництво і повністю реалізовано будівництво басейну та благоустрій ділянки, включаючи установку літнього душа, дитячого ігрового майданчика і ландшафтний дизайн.

Каркасний басейн зі збірних металевих панелей.

Літній відпочинок завжди асоціюється з купанням у морі або в басейні. Ми пропонуємо великий спектр з будівництва басейнів різного типу. Один з оптимальних і швидких рішень є створення каркасного басейну зі збірних металевих панелей.

Архітектурний етап проводився відповідно до побажань замовника. Створення ескізу проекту було зроблено при дотриманні всіх законодавчих норм проектування. Проводилися також всі статичні роботи, а в подальшому і конструювання самих деталей так само підбір і установка покриття, і гідроізоляція оздоблення.

Були зроблені роботи з благоустрою території прилеглої до басейну.

Реконструкція та перепланування робочих об'єктів, офісів. В даному випадку представлені офіси компанії Grekodom Development, де зроблена повна реконструкція приміщень, створений новий проект, проведені всі роботи з благоустрою та дизайну.

За основу був узятий проект 3D-моделювання, виконаний з урахуванням єдиної загальної концепції, яка відповідає всім нормативним вимогам. Було зроблене повне внутрішнє перепланування будівлі і паралельно нове дизайнерське рішення всього офісу.

Ми постаралися створити всі комфортні умови для злагодженої і ефективної роботи кожного співробітника і досягти максимального результату. Офісну атмосферу доповнюють стильні меблі з масивного дерева, надаючи особливу атмосферу.

Ремонтні роботи. Супровід комплексу робіт з підготовки, проектування, реалізації будівельних робіт в квартирах, де була проведена маса робіт: створений дизайн-проект, проведене перепланування, ізолювання стін і підлоги, проведені роботи по електриці та гідравліці, встановлена ​​сантехніка. При будівництві використовувалися кращі матеріали і сучасні технічні рішення, що забезпечують безпеку, зручність і комфорт вищого рівня.

Ремонт об'єкта 6671

На даному об'єкті були проведені ремонтні та оздоблювальні роботи.

Результатом планування даної квартири став затишний і сучасний інтер'єр. Поєднання побажань замовника і широкий простір оригінальних ідей дизайнерів дали відмінний результат. Ідея створення квартири в поєднанні блакитних відтінків була спочатку представлена ​​в 3D-форматі і, отримавши схвалення клієнтів, успішно втілена в реальність.

Ремонт об'єкта 9476

Дизайн даної квартири вийшов гармонійним і спокійним. Оформлення було виконане в світлих тонах з додаванням елементів кольору морської хвилі. Проведене перепланування кімнатних перегородок, за рахунок чого була додана функціональність і комфорт.