Нерухомість в Афінах і Аттиці. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів.

ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ В АФІНАХ

На південному сході Центральної Греції розташовується півострів Аттика, що є самою південною точкою материкової Греції. Аттика вражає різноманітністю ландшафту: з одного боку, це величні гори, а з іншого - прекрасні узбережжя і пляжі. У цій області знаходиться велика кількість історичних пам'яток: храм Посейдона на мисі Суніо, Марафон, стародавній храм Деметри в Елевсіні.

Недвижимость в Афинах и в Аттике

Головним містом цього півострова і всієї країни є столиця Греції, Афіни, зі своєю славною багатовіковою історією. Сьогодні це мегаполіс, який є центром економічної та культурної діяльності країни. Щорічно мільйони мандрівників і туристів з усіх куточків світу стікаються сюди, щоб відвідати численні культурні та історичні пам'ятки, головним з яких, безумовно, вважається Акрополь. Вид, що відкривається з нього на місто, залишає незабутнє враження: білі дахи будівель і блакитне небо, а десь вдалині видніється море. Історичний центр Афін повний пам'яток, музеїв та археологічних розкопок. Незабутньою залишиться прогулянка вузькими вуличками старого міста, в районах Монастіраки та Плака. Тут можна скуштувати смачну національну кухню в затишній таверні або вибрати сувенір на пам'ять. У місті багато театрів, зимові та літні, під відкритим небом, кінотеатри. Нічне життя в столиці протікає яскраво і різноманітно, в незліченній безлічі барів, клубів, дискотек. Любителі шопінгу можуть зробити покупки в сучасних торгових центрах, де зібрані кращі грецькі та світові марки. Серед чудової інфраструктури міста варто відзначити метро, яке вважається одним з найкрасивіших у світі: на центральних станціях Афін встановлені стенди з музейними експонатами.

Недвижимость в Афинах и в Аттике

На півдні Афін розташований Пірей. Колись це було окреме місто, тепер він злився з Афінами і вважається одним з його районів. Тут багато красивих набережних з кафе, барами, ресторанами, тавернами, де можна поїсти свіжу рибу і морепродукти, милуючись на море. Особливо відомий цей район завдяки своєму порту, який є найбільшим в Європі і третім за розміром у світі. Кожен день звідси ведеться регулярне сполучення з багатьма пунктами.

Інтерес для покупців нерухомості представляють прибережні райони, починаючи від околиць столиці Греції (райони Кавур, Вулягмені, Варкіза) через Лагонісі та Сароніду до самого Лавріо. Для тих, хто любить лісові пейзажі і прохолоду, швидше підійде Східна Аттика. Великим попитом користуються будинки і в Західній Аттиці, наприклад, в районі Кінетта. який розташований на березі моря, а верхня його частина оточена сосновим лісом.

Підписка на розсилку