Будівництво басейнів в Греції від компанії Grekodom Development

Басейн у власному будинку в Греції, в оточенні прекрасної природи, де 300 сонячних днів на рік і навіть взимку комфортна температура, що може бути кращим і бажанішим? Компанія Grekodom Development пропонує кваліфіковану допомогу в будівництві та дизайні басейнів, монтажі, облицюванні плиткою, у взаємодії з компаніями-постачальниками обладнання для басейну або які надають їх сервісне обслуговування.

ВИДИ БАСЕЙНІВ

  • За об'ємно-планувальної конструкції:

Відкриті басейни, тобто розташовані на відкритому повітрі. Будівництво таких басейнів дешевше, ніж в закритому приміщенні. В Греції навіть взимку температура повітря в середньому не менше 10-15 градусів, тому плавати у відкритому басейні ви зможете і під час новорічних канікул.

Закриті басейни, тобто розташовані в приміщенні. Будівництво критого басейну можливо в будь-якому приміщенні, будь то основна споруда, або підвал будинку або прибудова до основної будівлі, це може бути і окремо побудоване під басейн приміщення.

  •  За рівнем розміщення конструкцій:

Повністю занурені, коли верхня кромка басейну знаходиться на рівні землі і може підніматися на 15-20 сантиметрів над рівнем води. З подібною конструкцією відкритий басейн буде гармоніювати з ландшафтом. Для басейнів в приміщенні це практично стандартний варіант.

Частково занурені, якщо верхня кромка басейну піднімається над рівнем землі на висоту від 70 до100 сантиметрів. Високий бортик охороняє дітей та тварин від падіння в басейн. Зовнішня сторона басейну потребує обробки, наші дизайнери запропонують вам масу оригінальних ідей і варіантів.

Поверхневі, що означає «що стоять на поверхні». Відкриті басейни в такому випадку будуть в основному збірно-розбірні. Для підйому в басейн необхідно використовувати вхідну в комплект драбину

  • За типом встановлення:

Надувні, які виготовляються у вигляді здвоєного чохла з міцної ПВХ-плівки. Для додання конструкції стійкості кромку борту оснащують полою камерою, в яку закачують повітря. Економічний варіант і дозволяє встановити басейн де завгодно.

Збірно-розбірні з порівняно невеликими розмірами і простою конструкцією, що дозволяє встановлювати їх як на відкритому повітрі, так і в приміщеннях. Можлива установка нескладної системи фільтрації води.

Поліпропіленові, в якому використовується поліпропілен, екологічно чистий, міцний пластик. При використанні даного матеріалу скорочуються обсяги робіт і витрати на вирівнювання поверхні, гідроізоляцію і облицювання.

Стаціонарні - виготовляються з бетону. Необмежена площа, глибина і форма дозволяють пірнати з вишок і трамплінів. Басейн може оснащуватися найефективнішими системами забезпечення якості води і обладнанням для розваг.

Найбільш оптимальне розташування для відкритого басейну - по «розі вітрів». У кромки можна зробити невеликий бортик, що оберігає воду від бруду. Але, пам'ятайте, приватний басейн вимагає догляду і витрат на очистку. Так, наприклад, раз на тиждень потрібно робити чистку системи фільтрації води, пилососити дно басейну. Це можна зробити самостійно або замовити у фахівців сервісне обслуговування з прибирання басейну та підтриманню його стану. Простіше і дешевше купувати будинок (таунхаус) в комплексі, на території якого є басейн в загальному користуванні. Витрати на утримання такого басейну діляться між власниками будинків.

Деякі наші реалізовані проекти басейнів:

Georgia - Vasileiou
Georgia Vasileiou
  • +30 2310 591 431
  • info@grekodom.gr
Погодьтеся з політикою конфіденційності