Проектування будинку в Греції від компанії Grekodom Development

Проектування житлових та громадських приміщень - стартовий етап, який випереджає початок будівництва. Тільки за наявності архітектурного проекту можливий початок безпосереднього зведення об'єкта або значне перепланування вже існуючого приміщення.

Grekodop Development надає послуги з проектування як житлових будівель, так і нежитлових комплексів. Проектування житлових об'єктів - багатосторонній процес, що включає підготовку архітектурного плану, проектування систем опалення, електро- і водопостачання, каналізації, систем кондиціонування та вентиляції.
Крім того, ми здійснюємо проектування нежитлових приміщень будь-якої складності. Проектування і будівництво здійснюється в повній відповідності з нормами, що дозволяють подальше введення будівель в експлуатацію.

Тільки з повним деталізованим проектом документації житлового або нежитлового об'єкта, починаючи від архітектурного дизайн-макету і завершуючи проектним планом систем забезпечення функціонування будівлі, можливо приступати до будівництва.

3D Проектування

Ви вирішили побудувати свій будинок і у Вас море ідей, але щоб доступно їх викласти архітектору недостатньо буде зробити начерки або передати їх в словесній формі. Безпека ваших близьких і довговічність будови може гарантувати тільки якісно створений проект. Відсутність останнього може спричинити за собою додаткові витрати і неякісно виконані будівельні роботи.

Розвиток сучасних технологій дозволив зробити процес проектування будівельних об'єктів менш дорогим і більш швидким. Комп'ютерна 3Dвізуалізація дозволяє підвищити якість і точність представлення попередніх моделей проекту.

Професійно виконана модель гарантує якість і ефективну реалізацію проекту будинку. Графічні програми дозволять змоделювати ваше майбутнє житло в найдрібніших подробицях, дозволяючи врахувати особливості будівельних матеріалів та індивідуальність проекту. Створення тривимірних моделей дозволяє врахувати і виправити помилки ще на початковому етапі проектування. Завдяки комп'ютерній візуалізації ви зможете в найдрібніших деталях розглянути свій будинок, що будується, ландшафт навколо нього, починаючи від басейнів і гаражів і закінчуючи стежками та дитячими майданчиками.

3D проектування дозволяє представити проекти об'єктів архітектури з різних точок і в розрізі, а також, що не менш важливо, позначити обсяг і термін будівельних робіт. Можна продумати і подивитися різні варіанти будинку. Ви зможете зробити екскурсію по своєму майбутньому будинку і в деталях розглянути кожну кімнату, побачити, скільки сходинок ведуть на мансарду зверху або дитячу на другому поверсі.

Фахівці компанії Grekodom знаходять індивідуальний підхід до кожного проекту. Завдяки злагодженій роботі команди співробітників нашої компанії, ваш будинок буде відповідати всім вашим побажанням і запитам, відповідаючи найвищим стандартам якості.

Проектування будівельного об'єкта передбачає обов'язкову наявність двох компонентів: ескізного та робочого проекту. Перший включає документи для обговорення та узгодження ідей з дизайнером-конструктором, а робочий проект служить основою будівельної кампанії і є втіленням усіх узгоджень і змін, вироблених на етапі обговорення ескізного проекту. Так чи інакше, наявність проекту гарантує розуміння і втілення в повній мірі ваших ідей і задумів архітекторами.

Створюючи 3х мірні моделі будинку на місцевості, фасадні рішення в чотирьох площинах, архітектор враховує можливі і необхідні вимоги і стандарти до посадки будинку, використовуваним матеріалам, інженерним мережам, вентиляції і т.д. Потім, після отримання дозволу на будівництво, розраховується тип фундаменту згідно геології ділянки, розрахунок стін і перекриттів, покрівельних конструкцій. Результатом цієї роботи стане професійно оформлений проект вашої мрії - будинки в країні богів і міфічних героїв.

Підписка на розсилку