Ексклюзивні пропозиції від компанії Grekodom

Ексклюзивні пропозиції від компанії Grekodom: нові привілеї для клієнтів компанії!

Для цінителів обраних варіантів нерухомості компанія Grekodom Development пропонує новий формат послуг та переваг співпраці - ексклюзивні пропозиції.

Об'єкти, що представлені в даному розділі, девелоперська компанія Grekodom представляє ексклюзивно на ринку нерухомості.

Чим привабливі ексклюзивні об'єкти?

  • Співвідношення ціна + якість

Основною умовою прийняття даних об'єктів до продажу в рамках ексклюзивних пропозицій є їх приваблива ціна та хороший стан. Тільки найкращі об'єкти, відповідні співвідношенню ціна + якість стають нашим «ексклюзивом».

  • Готовність до продажу

Ексклюзивні об'єкти нерухомості, розташовані в різних регіонах Греції, пройшли повну технічну і документальну перевірку. Вже сьогодні ви можете відправити нам запит і почати процедуру придбання житла в Греції!

  • Юридичні тонкощі

Юридичні послуги бере на себе юридичний відділ нашої компанії, крім того, наші ексклюзивні пропозиції припускають можливість отримання ДНП строком на 2 роки та 5 років!

  • Знижки та розстрочка

Купуючи об'єкт нерухомості з наших ексклюзивних пропозицій, ви автоматично отримуєте знижки до 30% та вигідні умови на реконструкцію об'єкта, ремонт, послуги післяпродажного обслуговування, юридичного супроводу угоди. Також на ексклюзивні пропозиції поширюється розстрочка платежу.

Обирайте собі будинок в оточенні смарагдового середземноморського саду, обрамлений бірюзовими водами Егейського моря - бажане місце для життя і гідних грецьких канікул!

Експерти Grekodom рекомендують ексклюзивні пропозиції: це вдалий варіант для постійного місця проживання, сімейного відпустки, канікул з дітьми і для цілорічного відпочинку як індивідуально, так і в компанії друзів!

Підписка на розсилку