Ландшафтний дизайн від компанії Grekodom Development

Візитною карткою будь-якого будинку є благоустрій та краса ділянки навколо нього.

Грецький сад - гармонійне поєднання рослинництва та навколишньої природи з архітектурою, будівництвом та проектуванням. Ще в Стародавній Греції сади були невід'ємною частиною будинку і міського пейзажу. На думку Аристотеля, вони були покликані зробити людину щасливою. В оформленні парків величезне значення в той час відігравали скульптурні композиції, зокрема, скульптурно оформленні фонтани. Ландшафтне бачення древніх греків ґрунтувалося на прагненні повторити природні контури композицій і не втручатися в природну красу. Вілли заможних людей включали різноманітність ландшафтного дизайну та декоративних робіт: фонтани, каскади, квітники, майстерно стрижені дерева та чагарники, криті алеї, декоративні скульптури, лавочки та багато іншого.

Розробляючи проект ландшафту і саду, використовуйте все багатство кольорів та кольорів Греції. Навіть бруковані садові доріжки та місця для парковки можна прикрасити і додати їм вишуканий вигляд. Для цього використовуються декоративні елементи, наприклад, глиняні вази та амфори, вазони та кашпо, садові аксесуари. Грецькі сади цілий рік прикрашені квітучими деревами та рослинами. Ваш сад завжди буде наповнений зеленню і сонячним світлом!

Компанія Grekodom Development пропонує повний спектр послуг з озеленення, ландшафтного дизайну та благоустрою територій:

  •   передпроектні заходи та проектування (ескізний план, генеральний план);
  •   розбивочні креслення майданчиків, малих архітектурних форм та інших конструкцій;
  •   посадочні креслення;
  •   план освітлення;
  •   озеленення (посадка дерев, чагарників, квітників та газонів, садів);
  •   благоустрій (установка системи поливу, освітлення, водойм, терас).

 

Нижче представлені деякі комп'ютерні візуалізації наших проектів з ландшафтного дизайну ділянок: 

Приклад реалізації проекту з ландшафтного дизайну:

Antigoni - Kriari
Antigoni Kriari
  • +30 2310 591 431
  • info@grekodom.gr
Погодьтеся з політикою конфіденційності