Нерухомість на острові Тасос. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів

З порту Кавали можна легко і швидко на поромі (всього за 30 хв.) потрапити на острів Тасос, найпівнічніший острів Егейського моря. Тасос - чудовий смарагд в короні Греції, оточений сліпучо-блакитним Егейським морем. Від Салонік його відокремлюють всього 220 км.

Саме тут ви знайдете будинок для спокійного і розміреного відпочинку. Пляжі з білосніжним піском, відмічені «Блакитним прапором» ЄС за чистоту і безпеку, зелені пагорби і скелі - придбання нерухомості на Тасосі - вигідне капіталовкладення!

 Недвижимость на острове Тасос

 

Тасос не даремно називають «смарагдовим» островом - він покритий густими лісами з сосен, ялин, дубів і платанів, які раз у раз перемежовуються оливковими гаями по всій береговій лінії.

Купивши нерухомість на Тасосі, ви зможете з легкістю поєднувати пляжний відпочинок з екскурсіями. Острів має багату історію і безліч археологічних пам'яток. Обов'язково відвідайте з екскурсією храм Аполлона та Піфійське святилище Діоніса. Однією з важливих причин вибору Тасоса для придбання нерухомості є те, що це єдиний острів, який знаходиться досить близько до материкової Греції, що дозволить вам відвідати багато інших, не менш цікавих, археологічних пам'ятників Північної Греції, а також з легкістю дістатися до аеропорту Салонік.

Дійсно, дістатися до Тасоса простіше простого. Всього дві-три години польоту комфортними літаками з будь-якого куточка Росії, України, Білорусі, країн Балтії, Молдови, Казахстану до прекрасних Салонік. А з Салонік за пару годин ви доїдете до міста Кавали, а звідти на поромі прямо в свій затишний будинок на березі острова Тасос.

Ще одним фактором, щоб рекомендувати придбання нерухомості на Тасосі, є досить довга тривалість сезону. Вже з середини квітня на острові світить яскраве сонце, і пляжний сезон триває до середини листопада. Клімат на Тасосі помірний з теплою зимою і відносно прохолодним літом. Температура повітря влітку в середньому +30 С, взимку - рідко опускається до +14 С.

 

Недвижимость на острове Тасос

 На острові багато чудових селищ: Ліменас (столиця острова), Казавіті Малий і Великий (дуже мальовничі села), Калірахі (розташований на схилі пагорба), Ліменарія (селище з розвиненою туристичною інфраструктурою), Потос (популярний молодіжний курорт Тасоса). Тут час ніби зупинився: у багатьох селах гостинні жителі зберігають і шанують досі традиції старих часів.

Яке б селище острова ви не вибрали для купівлі або будівництва житла на Тасосі, ви зможете з легкістю відвідувати всі регіони острова. Окружна дорога з'єднує мальовничі прибережні селища з різноманітними розважальними центрами, барами, клубами і відокремленими тихими пляжами. На острові багато пам'ятників Середньовіччя, храмів і церков, руїн древніх пам'яток.

Купивши нерухомість на Тасосі, ви зможете вивчити цей острів та відкрити для себе незліченна безліч місць, де від краси буквально захоплює дух!

 

Підписка на розсилку